Gražulis pirmajā Itālijas play-off spēlē gūst 9 punktus

Pirmdien tika aizvadītas noslēdzošās regulārā turnīra spēles Itālijas basketbola čempionātā. Latviešu basketbolista Andreja Gražuļa pārstāvētā “Trieste” vienība pēdējā kārtā pārspēja Boloņas “Fortitudo” ar 88:82 un regulāro turnīru noslēdza 7.vietā.

Andrejs šajā spēlē bija atguvis punktu gūšanas garšu un bija komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem 18 laukumā pavadīajās minūtēs. Andrejam arī astoņas atlēkušās bumbas un +/- rādītājs +5. Pēc šīs spēļu kārtas arī kļuva skaidrs, ka play-off turnīrā jeb izslēgšanas spēlēs “Trieste” būs jāspēlē pret otrajā vietā sezonu noslēgušo “Happy Casa Brindisi”, kas šosezon kopvērtējumā piekāpās vien Eirolīgas komandai “AX Milano”, apsteidzot tādas spēcīgas itāļu komandas kā Boloņas “Virtus”, Sassari “Dinamo” un Venēcijas “Umana Reyer”.

Pirmā izslēgšanas spēle tika aizvadīta vakardien un viesos “Trieste” atzina pretinieku “Brindisi” pārākumu ar 64:85. Andrejs Gražulis izcēlās ar 9 gūtiem punktiem, piecām atlēkušajām bumbām, iespaidīgu bloķētu metienu ātrajā uzbrukumā, četrām personīgajām piezīmēm un +/- rādītāju -12. Ļoti neveiksmīgi “Trieste” cīnījās par atlēkušajām bumbām, izcīnot vien 28 bumbas, kamēr pretinieki – 44. Nākamā spēle paredzēta jau šovakar plkst. 21:45 pēc Latvijas laika un tā atkal notiks viesos Brindisi pilsētā.

Spēles protokols

Spēles video apskats

KSC

Leave a Reply