Labāko prognozētāju cīņā Nora pārspēj Rolandu izšķirošajā jautājumā

Gandrīz visu februāra mēnesi norisinājās KSC prognožu spēle, kurā trīs kārtās kopā piedalījās 33 dalībnieki. Par visas prognožu spēles uzvarētāju kļuva Nora Bērziņa, kura savā īpašumā iegūs KSC ziemas cepuri un unikālu džemperi. Cīņā par uzvaru Nora apsteidza Rolandu Paegli, kurš ieguva tikpat punktu kopvērtējumā, bet nesniedza pietiekami precīzu atbildi izšķirošajā jautājumā.

1.kārtā piedalījās 29 dalībnieki un par tās uzvarētājiem uzreiz kļuva 10 dalībnieki, katrs precīzi prognozējot divus notikumus. Ar izlozes palīdzību pie pirmās kārtas balvas – KSC ziemas cepures – tika Jānis Ragelis, Otrajā kārtā prognozes iesniedza pavisam 20 dalībnieki, bet par kārtas veiksmīgāko prognozētāju ar 4 precīziem iznākumiem kļuva Roberts Bērziņš, kurš arī tādā veidā tika pie ziemas cepures.

Noslēdzošajā trešajā kārtā, kurā prognozes iesniedza pavisam 22 dalībnieki, izšķīrās, kurš būs kopvērtējuma uzvarētājs. Vienādu punktu skaitu ieguva Nora Bērziņa un Rolands Paeglis, kuri precīzi bija noteikuši septiņu notikumu iznākumus. Kā paredzēja spēles noteikumi, tad vienāda punktu skaita gadījumā izšķirošais jautājums ir par Aiustralian Open geimiem pēdējās septiņās vīru turnīra spēlēs. Šajās septiņās spēlēs kopā tika aizvadīti 243 geimi. Nora prognozēja 256 geimus, bet Rolands – 212, līdz ar to tuvāk pareizai atbildei bija Nora. Tiesa, 3,kārtā atsevišķi pie punkta tika Roberts Bērziņš, kurš prognozēja 232 geimus un bija vistuvāk pareizajai atbildei.

Sveicam Noru ar uzvaru un iegūto balvu! Arī Rolandam par sīvo cīkstēšanos tiks pārsteiguma balva – ziemas cepure. Visu kārtu uzvarētāji un kopvērtējuma uzvarētājs tiks pie balvām tuvākajā laikā, mēs ar jums sazināsimies pavisam drīz, lai sarunātu, kā saņemt balvas. Un tiekamies nākamajās KSC attālinātajās spēlēs!

KSC prognožu spēles kopvērtējums
1.kārtas rezultāti
2.kārtas rezultāti
3.kārtas rezultāti

KSC

Leave a Reply