Kaufmanim/Nunguram 7.vieta Eiropas kausā Vinterbergā

5. un 6.decembrī Vācijas pilsētā Vinterbergā norisinājās Eiropas kausa 1.posms bobslejā. Šajās sacensībās piedalījās arī Latvijas izlase četru ekipāžu sastāvā. Vienā no ekipāžām kā stūmējs startēja arī koknesietis Reinis Nungurs.

Reinis startēja 5.decembrī kopā ar pilotu Dāvi Kaufmani un izcīnīja augsto 7.vietu 33 ekipāžu konkurencē. Pirmajā braucienā Kaufmaņa/Nungura ekipāža sasniedza 14.vietu, līderim zaudējot 49 sekundes simtdaļas. Lieliski tika veikts otrais brauciens, kurā tika sasniegts otrais labākais laiks, kas summā deva 7.vietu. Sacensībās uzvarēja Vacijas sportisti Hans Pēters Hannighofers un Kristiāns Rēders, kuriem Kaufmanis/Nungurs summā zaudēja 43 sekundes simtdaļas.

No Latvijas ekipāžām ātrākā bija Oskara Ķibermaņa/ Krista Lindenblata ekipāža, Kaufmanis/Nungurs bija otrie ātrakie, tālāk sekoja Emīls Cipulis/Ivo Dans Kleinbergs un Ralfs Bērziņš/Arnis Bebrišs.

Bobsleja sacensības notika arī svētdien, bet tajās Reinis nestartēja. Reiņa pirmās dienas pilots Dāvis Kaufmanis, šoreiz startējot kopā ar Arni Bebrišu, izcīnīja augsto 3.vietu.

Izmantotie resursi: ibsf.org

Foto no Reiņa personīgā arhīva, publicēta arī staburags.lv

KSC

Leave a Reply