U-12 vieglatlēti uzvar stafetes skrējienā Rīgā

5.martā Rīgas sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” rīkotās vieglatlētikas sacensības U12 vecuma grupas sportistiem. Sacensībās piedalījās arī seši Kokneses jaunie sportisti, kuri parūpējās par patīkamu pārsteigumu un uzvarēja 6x160m stafetes skrējienā. Kokneses vieglatlēti ikdienā apgūst savas prasmes Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses filiālē.

Šajās tradicionālajās sacensībās sportisti sacenšas vieglatlētikas trīscīņas sacensībās un sacensību noslēguma notiek arī 6x160m jauktās stafetes skrējiens. Ātruma trīscīņā, kur sportistiem jāveic 30m sprints gaitā, 60m skrējiens un tāllēkšana no vietas, no Kokneses startēja Dominiks Rudmiezis un Valērija Kovaļevska. Dominiks bija viens no ātrākajiem savā trīscīņā un summā uzrādīja vislabāko rezultātu, iegūstot 1.vietu no 34 sportistiem. Meitenēm ātruma trīscīņā 5.vietu starp 52 dalībniecēm ieguva Valērija Kovaļevska. Izturības trīscīņā no mūsējiem startēja Aleks Ščerbinskis un Reinis Cīrulis, kuri attiecīgi ieguva 5. un 13.vietu no 32 dalībniekiem. Izturības trīscīņā sportisti veica 60 metru sprintu, tāllēkšanu no vietas un pamatdisciplīna bija 320 metru skrējiens. Visbeidzot spēka trīscīņā, kur bez 60m sprinta un tāllēkšanas no vietas bija arī jāmet pildbumba, startēja Elizabete Kalniņa un Kadrija Amanda Birkāne, kuras attiecīgi ieguva 15. un 13.vietu no 38 dalībniecēm.

Pēc trīscīņu beigām notika arī 6×160 metru stafetes skrējiens, kurā uzvarēja Kokneses skrējēju komanda. Pirmajā posmā devās reaktīvā Valērija Kovaļevska, kura lieliski veica pirmo posmu un ieguva labu handikapu otrā posma veicējai Kadrijai Amandai Birkānei. Kadrija pārliecinoši veica savu posmu un trešo posmu aptuveni ar 20 metru pārsvaru sāka Elizabete Kalniņa. Arī Elizabete savu posmu veica ļoti augstā tempā un stafetes kociņu nodeva Dominikam Rudmiezim drošā pārsvarā pār tuvākajiem sekotājiem. Piektā posma veicējs Reinis Cīrulis turpināja iepriekš uzstādīto tempu un pēdējā posmā nodeva kociņu mūsu pēdējā posma veicējam Alekam Ščerbinskim, kurš sekotājus noturēja lielā attālumā un finišu sasniedza pēc 2:38.8. Otrie koknesiešu skrējienā bija Dobeles skrējēji, kuri bija par 7.3 sekundēm (aptuveni 48 metru attālums, ņemot vērā sportistu ātrumu distancē) lēnāki un beigās ieguva 4.vietu kopvērtējumā. Uzvarētājs šoreiz tika noskaidrots neklātienes cīņā, kurā Kokneses komanda par 0.1 sekundi pārspēja mājniekus SS “Arkādijas” sportistus un par 3 sekundēm Ogres sporta centra komandu.

Rezultāti

KSC

Leave a Reply