Kokneses futbolisti 2.vietā ANČ telpu futbolā 2020

Ar pēdējām desmit spēlēm Aizkraukles novada telpu futbola čempionātā sestdien noslēdzās 2020.gada turnīrs, kurā sešu komandu konkurencē 2.vietu sīvās cīņās izcīnīja Kokneses sporta centra futbola komanda.

Šajā sezonā turnīrs risinājās trīs sabraukumos, kur sešas komandas izspēlēja divu apļu turnīru, lai noskaidrotu šī gada čempionu. Šogad par čempionu tika kronēta komanda “Veterāni”, kas savā sastāvā pulcēja veterānus no Aizkraukles un Rīgas un turnīrā izcēlās ar skatāmu, disciplinētu un taktisku futbolu. “Veterāni” 10 spēlēs guva 8 uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un reizi piedzīvoja zaudējumu, kad ar 3:6 piekāpās Kokneses komandai. Koknesieši turnīru pabeidza ar 8 uzvarām un diviem zaudējumiem, pa reizei piekāpjoties Poilai (3:4) un Veterāniem (1:2). Līdz ar to kopvērtējumā tika iegūti 24 punkti, kas bija par vienu mazāk nekā “Veterāniem”. Trešajā vietā šoreiz palika ierasti spēcīgie “Poilas” futbolisti, kas turnīrā guva 7 uzvaras un cieta trīs zaudējumus. Šis bija arī pirmais gads, kad turnīrā piedalījās divas Kokneses komandas, jo 6.vietu ieņēma komanda “Latvijas izlase”, kas turnīrā cīnījās atzīstami, bet diemžēl piedzīvoja desmit zaudējumus tikpat spēlēs.

Kokneses futbola komandas sastāvā šosezon spēlēja: Andrejs Pavļenkovs, kurš tika atzīts par turnīra labāko aizsargu, Didzis Bērziņš, kurš saņēma veikala “Quatro” speciālbalvu par savu sniegumu, kā arī Ilmārs Kalniņš, Reinis Kuzmas, Dima Krupenkins, Kārlis Beikerts, Jānis Ārends, Miks Vilkaplāters (11 gūti vārti turnīrā), Krišs Knodze, Dāvis Kalniņš, Egīls Baltcers.

Otras Kokneses komandas, “Latvijas izlases” sastāvā spēlēja: Ingars Kļaviņš, Raivis Kurnigins, Gatis Egle, Ivo Kokins, Raivo Grīslis, Gustavs Grīslis, Otto Bērzkalns, Reinis Nungurs, Mārcis Bīmanis, Vitālijs Lubgāns.

Liels paldies arī turnīra organizētājiem Arvim Upītim un Vairim Kusiņam par kvalitatīvajām sacensībām.

KSC

Leave a Reply