Kokneses basketbolistiem 2.vietā Aizkraukles novada čempionātā

22.decembrī Aizkraukles sporta centrā norisinājās finālspēles Aizkraukles basketbola čempionātā. Līdz finālam bez zaudējumiem bija aizkļuvusi arī Kokneses komanda, kam pretī stājās Lielvārdes komanda. Šoreiz tika piedzīvots sāpīgs zaudējums un komanda čempionātu noslēdza 2.vietā.

Regulārajā turnīrā, kurā piedalījās 6 komandas, Kokneses komanda izcīnīja piecas uzvaras tikpat spēlēs un ieguva vietu pusfinālā, kurā pretī stājās komanda U.P.Z. Šajā spēlē 15.decembrī tika uzvarēts ar 80:51 un finālā bija jātiekas ar Lielvārdes komandu. Spēle iesākās visnotaļ līdzīgi un rezultāts auga pakāpeniski ar pavisam nelielu Lielvārdes pārsvaru. Koknesei nesekmējās ar bumbas dabūšanu grozā, īpaši no tālākas distances, kamēr Lielvārde veiksmīgi realizēja savus brīvos metienus. Otrajā ceturtdaļā lielvārdieši pārsvaru palielināja un noturēja to 10 punktu robežās līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam. Pēdējā ceturtdaļā Koknese centās spēlēt maksimāli aktīvi, lai samazinātu rezultāta starpību un tas arī izdevās, aptuveni 20 sekundes pirms beigām panākot 73:73. Uzbrukumā devās Lielvārde, kuras spēlētājs tika apturēts šķietami bez noteikumu pārkāpuma, kas nozīmētu pagarinājumu, bet tiesnesis tomēr saskatīja noteikumu pārkāpumu 1.1 sekundi pirms spēles beigām. Par to pienācās divi soda metieni un vēl divi par sekojošajiem tehniskajiem pārkāpumiem. Realizēti tika 3 no 4 metieniem un Koknese pieprasīja pēdejo minūtes pārtraukumu, lai atlikušajā spēles laikā rezultatu mēģinātu izlīdzināt. Diemžēl pēdējais metiens grozu nesasniedza un spēle noslēdzās ar 73:76 par labu Lielvārdes komandai, bet koknesiešiem šoreiz 2.vieta.

Komandas sastāvā spēlēja Otto Bērziņš, Didzis Bērziņš, Andrejs Grustāns, Niklāvs Vingris, Andrejs Pavļenkovs, Nauris Korklišs, Ilmārs Kalniņš, Nauris Seļiverstovs, Dāvis Kalniņš, Ralfs Eihentāls, Raivis Viļums, Mareks Koļesņikovs.

KSC

Leave a Reply