Atbalsta projekts: Lelde Māliņa Red Bull Ice Cross sacensībām Kazahstānā

 Atbalsta projekts: Lelde Māliņa Red Bull Ice Cross sacensībām Kazahstānā

 
Lelde Māliņa (27 gadi) – Kokneses vidusskolas absolvente, mamma, hokejiste, ārstnieciskās masāžas studente un mārketinga asistente – nodarbojas ar ice cross downhill (slidošanu lejā pa kalnu trasi) kopš 2017. gada un ir piedalījusies jau vairākās sacensībās – Austrijā, Somijā, Krievijā un ASV. 
 
Pēc pagājušās sezonas Lelde pasaulē ieņem jau 17. vietu sieviešu konkurencē.
Kā vēsta viņas sociālo tīklu ieraksti, šogad Lelde Māliņa plāno piecas sacensības Red Bull Ice Cross pasaules čempionāta ietvaros:
25. janvārī: Igora (Krievija)  – RBIC ATSX 500
8. februārī: Rautalampi (Somija) – RBIC ATSX 500
15. februārī: Jokohama (Japāna) – RBIC ATSX 1000
29. februārī: Nursultana (Kazahstāna) – RBIC ATSX 1000
21. martā: Maskava (Krievija) – RBIC ATSX 1000
Lai aizbrauktu uz sacensībām un īstenotu sportiskos mērķus, Lelde ir izveidojusi atbalsta projektu platformā Projektu Banka, kurā lūdz sporta draugus atbalstīt viņas braucienu uz Kazahstānu.
Ar šīs platformas un atbalstītāju palīdzību mērķis ir saziedot 1500 EUR sacensību braucienam uz Nursultanu. Kā arī, ja būs pārpalikums, pēc visu izmaksu segšanas Nursultanai, ziedojumi tiks novirzīti citu RBIC sacensību braucienu izmaksu segšanai.
Ja vēlies atbalstīt Ice Cross Malina (kā viņa sevi dēvē interneta vidē un uz sacensību krekla) privāti vai kā juridiska persona, dodieties uz Projektu Bankas mājaslapu, izvēlies vēlamo ziedojuma summu un veic maksājumu. Lelde piedāvā arī dažādus pateicības apliecinājumus.
Projektā saziedoto summu Lelde saņems tikai tad, ja būs saziedota pilna vai lielāka naudas summa, kā uzstādītais mērķis! Palīdzēsim viņai to īstenot un turēsim īkšķus sacensību laikā!
Citu sadarbības piedāvājumu sakarā Leldei Māliņai vari rakstīt uz epastu: icecrossmalina@gmail.com vai zvanīt: 27758399.
Vairāk par Red Bull Ice Cross sporta veidu un sacensībām lasi šeit: www.icecross.com

 

Leave a Reply