NOVEMBRA TOP 5 NOTIKUMI SPORTĀ

Esam sagatavojuši novembra mēneša apskatu par TOP 5 aktuālākajiem sporta notikumiem Kokneses novadā, Kokneses novada sportistu gūtajiem panākumiem un Kokneses sporta centra organizētajiem pasākumiem, lai ikvienam lasītājam un interesentam būtu iespēja iepazīties ar mēneša būtiskākajiem notikumiem Kokneses sporta dzīvē aizvadītajā mēnesī. Ja ir gadījies ko palaist garām mūsdienu lielajā informācijas plūsmā, tad, izlasot šo materiālu, būsi lietas kursā par aktuālāko sportā Koknesē un novadā. Šādus apskatus veidosim katru mēnesi. 

1. KOKNESES SPORTA CENTRA KOMANDAI 2.VIETA LČ KLASISKAJĀ SPĒKA TRĪSCĪŅĀ  

16.novembrī Koknesē norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (open grupā) jeb pauerliftingā, kas kopā pulcēja 64 dalībniekus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās un spēkiem mērojās 23 sievietes un 41 vīrietis dažādās svara kategorijās, labojot vairākus Latvijas rekordus.

Koknese šogad bija pārstāvēta kuplā dalībnieku skaitā. Daiļā dzimuma konkurencē savu spēku pierādīja Dārta Bērziņa , bet spēcīgā vīriešu konkurencē spēkiem mērojās astoņi Kokneses sportisti – Andrejs Pavļenkovs, Ritvars Kļaviņš, Didzis Bērziņš, Dāvis Kalniņš, Dāvis Puišelis, Mārtiņš Broks, Edijs Eiduks un Roberts Gžibovskis.

Pateicoties katra individuālajiem sasniegumiem, komandu vērtējumā vīriem Kokneses sporta centra komandai šajās sacensībās iegūta 2. vieta starp 14 citām komandām!

SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk ! 

2. PATRĪCIJA EIDUKA UZVAR ZVIEDRIJĀ UN PĀRSPĒJ PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTA DESMITNIEKA SLĒPOTĀJAS 

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada 24.novembrī Jelivārē (Zviedrija) notikušajās FIS sacensībās 5km brīvajā stilā ar intervāla startu 39 dalībnieču vidū izcīnīja uzvaru junioru konkurencē, nopelnot 52 FIS punktus un pārspējot divas šī gada pasaules junioru čempionāta desmitnieka slēpotājas – zviedrieti Tildi Bangmanu un polieti Izabellu Marcišu (informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis).

SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk ! 

 

3. KOKNESES VOLEJBOLISTIEM PANĀKUMI LATVIJAS KAUSĀ UN NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 

9.-10.novembrī Jelgavas novada Valgundē notika Latvijas spēcīgāko U-16 zēnu komandu “LVF kausa izcīņas” turnīrs volejbolā. Tiesības piedalīties finālturnīrā bija ieguvušas piecas komandas- Daugavpils BJSS, Kuldīgas NSS, Tukuma SS, Jēkabpils SS un Jelgavas SC.

Jēkabpils komandas sastāvā jau otro gadu spēlē koknesieši Rinalds Kalniņš un Endijs Soldans. 2018./2019. gada sezonā Endijs un Rinalds Latvijas čempionātā volejbolā U-15 zēniem izcīnīja trešo vietu. Arī šogad jaunā volejbola sezona ir iesākusies veiksmīgi – otrā vieta “LVF kausa izcīņa” turnīrā. Jēkabpils komanda zaudēja tikai vienu spēli pirmās vietas ieguvējiem Daugavpils BJSS komandai.

Vēl jāpiemin cits panākums. Latvijas vīriešu Nacionālās līgas Austrumu konferences spēlē tika gūta uzvara (3:1) pret pagājušā gada Nacionālās līgas uzvarētājiem VK Vecumnieki. “Jēkabpils Juniors” komandā spēlē pieci spēlētāji no Kokneses (Matīss Zaļais, Kristers Dardzāns, Aldis Sproģis, Edgars Kalnozols, Matīss Petjukevičs, Raivis Pālēns) . Pēdējā spēlē pret VK Vecumnieki rezultatīvākais bija Kristers Dardzāns.

Saite uz rakstu – SPIED ŠEIT 

4. NOSLĒDZIES KNČ BASKETBOLĀ, PĀRLIECINOŠU UZVARU GŪSTOT KOMANDAI  “PICNIC TEAM” 

23.novembrī noslēdzās KNČ basketbolā 2019, kur cīņā par čempiona titulu sacentās četras no piecām turnīra komandām, par uzvarētāju kļūstot komandai –  “Picnic Team”.

Čempionāta uzvarētājkomanda basketbola regulāro turnīru noslēdza 1.vietā, aiz sevis atstājot “Seven&One”, “Vidusskolas mūziklu”, “777” un Final 4 neiekļuvušo komandu “DoNothing” . Zīmīgi, ka čempionāta izšķirošajā dienā, kad notika cīņa par čempionu kausa iegūšanu un vietu sadalījumu, šīs komandas arī šādā vietu secībā noslēdza turnīru.

SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk ! 

5. KOKNESES PELDĒTĀJI SACENSĪBĀS DAUGAVPILĪ IZCĪNA 21 MEDAĻU 

9.novembrī Daugavpilī nosrisinājās sporta kluba “Forums” atklātās sacensības peldēšanā. Uz sacensībām bija ieradušies peldētāji no Daugavpils, Lietuvas un Kokneses. Koknesi šajās sacensībās pārstāvēja 12dalībnieki, kopā izcīnot 21 medaļu un 3.vietu 6x25m stafetes peldējumā.

 • 1.vieta 50m br/st un 50m uz muguras Keitijai Skribānei
 • 3.vieta 50m uz muguras Ancei Freimanei
 • 1.vieta 50m br/st un 50m uz muguras Laurai Ulmei
 • 2.vieta 50m br/st Alisei Krūmiņai
 • 3.vieta 50m br/st un 2.vieta 50m uz muguras Betijai Cielavai 
 • 1.vieta 50m br/st un 50m uz muguras Valērijai Kovaļevskai
 • 3.vieta 50m br/st Dženijai Krūmiņai 
 • 1.vieta 50m br/st un 50 m uz muguras Emīlijai Jaudzemei
 • 3.vieta 50m br/st un 50m uz muguras Loretai Mičulei
 • 1.vieta 50m br/st un 50m uz muguras Eduardam Lipskim
 • 1.vieta 50m br/st un 2.vieta 50m uz muguras Endijam Ulmem
 • 1.vieta 25m br/st un 25m uz muguras Danielam Spodrim . 

Saite uz rakstu – SPIED ŠEIT . 

Bez jau pieminētajiem sporta notikumiem, kurus izvēlējāmies iekļuat Top 5 sarakstā, Kokneses un Kokneses novada sporta dzīvē novembrī norisinājās arī citi sportiskie notikumi. Florbola komanda “Koknese/Aizkraukle” turpina sezonu LČ florbolā 2.līgā un ar šobrīd ar 18 punktiem 9 spēlēs ieņem 2.vietu Austrumu divīzijā. Aizkraukles atklātajā čempionātā basketbolā noslēdzies regulārais turnīrs, kuru ar bilanci 5-0 uzvarēja Kokneses apvienotā komanda. Izslēgšanas spēles šajā turnīrā gaidāmas decembrī. LBL 2 turnīrā veiksmīgu sezonu turpina “Līvānu stikls” komanda, kuras sastāvā spēlē trīs koknesieši – Didzis Bērziņš, Otto Bērziņš un Andrejs Grustāns, kuri visi dod pienesumu komandas uzvaru izcīnīšanā. Reģionālajās skolu sacensībās basketbolā IGKV komandas izcīnīja 5 medaļas. Zelta medaļas izcīnīja vidusskolas komandas jauniešiem un jaunietēm, kā arī pamatskolas meiteņu komanda, bet pie otrajām vietām tika pamatskolas zēnu komanda un vidusskolas jauniešu otrā komanda.  Novembra beigās Madonas sporta centrā tika uzsākta vieglatlētikas ziemas sezona, kur U14 un U12 grupu sportisti sacentās daudzcīņas sacensībās. U14 grupā pie trešajām vietām tika Elza Lazdiņa un Henrijs Kalniņš, bet U12 grupā labākā no Kokneses bija Elizabete Kalniņa.

www.koknesessportacentrs.lv mājas lapas sadaļā SACENSĪBAS – Kalendārs 2019 iespējams iepazīties ar sacensību un pasākumu datumu, laiku un norises vietu.

Ar pilnu rakstu par kādu notikumu vai sportistu gūtajiem panākumiem var iepazīties sadaļā “ARHĪVS”  – izvēloties mēnesi.

KSC

Leave a Reply