Rudenīgs futbols “Koknese sporto” pasākumā

16.septembrī tika aizvadīts 64. “Koknese sporto” pasākums, kurā, vēl ķerot pēdējos siltā laika mirkļus, tika spēlēts futbols ārā un visai rudenīgos apstākļos, elpojot dzestro Kokneses gaisu,  tika aizvadīta pilna futbola spēle (2×45 minūtes) formātā 8:8.

Šoreiz uz pasākumu ieradās kopā 18 sportotāji, kas ļāva izveidot divas futbola komandas, lai aizvadītu spraigu draudzības maču. Vispirms notika spēļētāju sadale komandās, kurā, izmantojot populāro akmens-šķēres-papīrs spēli noskaidrojās, ka “zaļajā” komandā spēlēs Didzis Bērziņš, Raivo Grīslis, Ivo Kokins, Dāvis Kalniņš, Oskars Ancelāns, Daniels Stoma, Aleks Ščerbinskis, Kristers Beļajevs un Patriks Driba, bet “raibajā” komandā cīnīsies Ilmārs Kalniņš, Edgars Ancelāns, Reinis Kuzmas, Oskars Saulītis, Otto Bērziņš, Ričards Jakubovskis, Ričrads Logins, Roberts Bērziņš un vēl viens puisis, kas ar sevi neiepazīstināja. Pēc nelielām diskusijām Roberts Bērziņš nolēma pirmajā puslaikā laukumā nedoties, kas ļāva “zaļajai” komandai pirmo puslaiku aizvadīt ar viena spēlētāja pārsvaru.

Pirmais puslaiks iesākās ar diviem ātriem “raibo” vārtiem, bet tad atbildes triecienu realizēja “zaļie”, kas pārkārtoja spēles taktiku, pielāgojās “raibo” ātrajām pārejām un pēc aptuveni 30 minūtēm uz tablo jau bija 5:2 “zaļo” labā. Līdz puslaika beigām komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem un, ejot puslaika pārtaukumā, rezultāts bija 7:3 “zaļo” labā.

Otrajā puslaikā, lai vienādotu spēlētāju skaitu, Patriks Driba tika iedots palīgā “raibajiem”. Tāpat doties laukumā nolēma arī Roberts Bērziņš, kurš arī papildināja raibo rindas. Raibajiem gan puslaika sākums neizdevās diez ko spožs, jo “zaļie” lieliski pārvietojās laukumā, cītigi spēlēja aizsardzībā un panāca pat 10:3 pārsvaru, kad vārtus ar galvu guva Kristers Beļajevs. Pēc tam “zaļie” piedzīvoja atstlābumu laukumā, kā rezultātā “raibie” veica fantastisku atspēlēšanos un šokēja “zaļo” it kā stabilo pārsvaru. Aptuveni 7 minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija 10:10. Tas radīja lielisku intrigu atlikušajam spēles laikam. Uzvaras kausi varēja nsovērties par labu abām komandām, bet šoreiz tos par labu sev nosvēra “zaļie”. Izšķirīgs izrādījās moments, kurā Aleks Ščerbinskis atbruņoja Oskaru Saulīti un ar veiklu sitienu guva vārtus, raidot bumbu tukšos vārtos no asa leņķa. Pēc tam “raibie” centās atspēlēties, bet iekrita atsevišķos “zaļo” pretuzbrukumos un spēle noslēdzās ar 13:11 “zaļo” labā.

Kā atzina spēlētāji, tad spēle bija laba, interesanta un draudzīga. Paldies visiem par dalību un tiksimies nākamajos pasākumos Koknesē!

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply