Kokneses futbolistiem sudraba medaļas un vairākas individuālās balvas Aizkraukles novada čempionātā minifutbolā

21.jūlijā norisinājās Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā (ANČMF) trešais un noslēdzošais posms, pēc kura Kokneses sporta centra futbolisti 2019. gada sacensības noslēdza stabilās sudraba pozīcijās – priekšā Skrīveru, bet aiz Poilas komandas, kā arī ieguva vairākus individuālos, kā arī vienu komandas apbalvojumu.

Pēc četrām uzvarām turnīra pirmajā sabraukumā, otrajā KSC futbolisti izcīnīja divas uzvaras, spēlēja neizšķirti ar Skrīveru futbolistiem, bet piekāpās Poilas vienībai. Trešajā posmā koknesiešiem atlika aizvadīt divas spēles. Turnīra pēdējā sabraukumā Kokneses sporta cetra sastāvā spēlēja Egīls Baltcers, Kārlis Beikerts, Didzis Bērziņš, Dāvis Kalniņš, Ilmārs Kalniņš, Dmitrijs Krupenkins, Reinis Kuzmas, Andrejs Pavļenkovs, Agnese Vilcāne un Niklāvs Vingris, kas nozīmēja sen nepieredzētu greznību – trīs maiņas.

Pirmajā spēlē KSC tikās ar FK Salasījušies, kuri šogad spēlējuši krietni saturīgāk nekā rāda turnīra tabula – vairākas spēles zaudētas ar minimālo rezultāta starpību. Arī šī spēlē izvērtās sīva un koknesiešiem uzvaru izdevās nodrošināt tikai cīņas otrajā daļā, uzvara ar 3:1. Vārtus KSC labā guva (Didzis Bērziņš (2x), Dmitrijs Krupenkins). Savukārt turnīra noslēdzošajā cīņā KSC tikās ar Sauleskalna vienību un, neraugoties uz daudzajiem vārtu gūšanas momentiem, salauzt oponentu pretestību tā arī nespēja, un cīņa noslēdzās neizšķirti – 1:1. Vienīgos vārtus koknesiešu labā guva Kārlis Beikerts, kurš laukumā devās pēc tikko LFF 2. līgā aizvadītas spēles.

Jebkurā gadījumā turnīra pēdējā sabraukuma cīņām bija vairāk formāla nozīme, jo godalgoto vietu sadalījums principā bija skaidrs jau pēc otrā posma. Teorētiskas iespējas vēl bija, bet tas jau vairāk no “sporta brīnumu” sērijas. Brīnumi nenotika un KSC 2019. gada ANČMF turnīrā ieguva stabilu otro vietu aiz vieniem no tradicionālajiem konkurentiem – Poilas (ar koknesieti Aivi Ščerbinski sastāvā), bet priekšā vēl vieniem ierastajiem medaļņiekiem – Skrīveriem.

Kokneses komandas pārstāvji ieguva vairākas individuālās balvas. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina lielisku turnīru aivadījušo Kārli Beikertu, par labāko aizsargu – ilggadējo komandas balstu Andreju Pavļenkovu, bet Ilmārs Kalniņš bija pārākais sacensībā, kurā tika mērīts spēcīgākais bumbas spēriens. Ilmāra uzrādītie 118 km/h bija lielākais bumbas lidojuma ātrums. Visbeidzot, KSC komanda – Egīls Baltcers, Dāvis Kalniņš, Didzis Bērziņš – izcīnīja uzvaru komandu erudīcijas konkursā.

Turnīra statistika liecina, ka, neraugoties uz to, ka Kokneses komandai turnīru nācās aizvadīt bez stabila pamatvārtsarga (šo lomu turnīra laikā iemēģināja pieci spēlētāji – Egīls Baltcers, Edgars Ancelāns, Didzis Bērziņš, Edgars Glāznieks un Niklāvs Vingris), ielaisto vārtu skaits (10, par vieniem mazāk tikai uzvarētājiem) liecina par labu aizsardzību un spēli savā laukuma pusē.

Savukārt uzbrukumā šoreiz spēlēts mazrezultatīvāk, nekā ierasts. Lai gan trīs koknesieši ierindojās turnīra rezultātīvāko spēlētāju pieciniekā, Poilas komanda turnīra kopumā guva par 16 vārtiem vairāk un šis bijis pirmais turnīrs ilgākā laikā, kurā KSC spēlētājs nav turnīra labākais bombardieris. Kokneses sporta centra sastāvā šajā turnīrā vārtus guva Kārlis Beikerts (11), Didzis Bērziņš (8), Ilmārs Kalniņš (6), Otto Bērziņš (2), Andrejs Pavļenkovs, Dmitrijs Krupenkins un Niklāvs Vingris (pa vieniem vārtiem). Citu komandu sastāvos rezultātīvi spēlēja arī koknesieši Aivis Ščerbinskis (Poila, 2 vārtu guvumi) un Raivis Kurnigins (FK Salasījušies, 4 vārtu guvumi).

Kokneses sporta centru 2019. gada ANČMF pārstāvēja Egīls Baltcers, Kārlis Beikerts, Didzis Bērziņš, Otto Bērziņš, Edgars Glāznieks, Dāvis Kalniņš, Ilmārs Kalniņš, Dmitrijs Krupenkins, Reinis Kuzmas, Andrejs Pavļenkovs, Agneses Vilcāne, Niklāvs Vingris, Edgars Ancelāns un Mikus Gabranovs. Pateicamies turnīra veidotājiem par pasākuma organizēšanu un tiekamies nākamajos turnīros.

Didzis Bērziņš, KSC

Rezultāti

Turnīra tabula

Rezultatīvākie spēlētāji

Leave a Reply