Aizvadīts 2019. gada 1. posms Kokneses novada atklātajā čempionātā pludmales volejbolā

Šajā vasarā tiek aizvadīts jau sestais Kokneses novada atklātais čempionāts (KNAČ) pludmales volejbolā. Pagājušajā nedēļā Vecbebros notika seriāla pirmais posms, kurā uzvaras izcīnīja komandas “777” un “Viva”.

Vīru konkurencē KNAČ 2019 pirmajā posmā startēja astoņas komandas. Par labākajiem kļuva “777” duets Audris Arzovs un Niklāvs Vingris. Otro vietu ieguva Vasīlijs Trusovs un Edgars Līcītis, bet trešajā vietā ierindojās Renāts Cīrulis un Raivis Pālēns. Arī pagājušā gada ievadposmā otro vietu ieguva Trusovs/Līcītis, bet uzvarēja Niklāvs Vingris, toreiz pārī ar Jāni Andrejevu.

Savukārt dāmu konkurencē startēja pieci pāri, starp kuriem labākās bija Ilona Vabale un Svetlana Vihrova, kuras cīņā par uzvaru apsteidza Lindu Sudāri un Sanitu Šreiberi, bet trešajā vietā ierindojās Anna Bulzga un Eva Tomaševska.

Čempionāta otrais posms norisināsies 22. jūnijā Koknesē, bet sacensības noslēgsies vēl nedēļu vēlāk – 29. jūnijā Iršos. Tiekamies nākamajos KNAČ posmos un citās sacensībās Kokneses novadā!

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply