Aizvadīts “Koknese sporto” 61. pasākums – strītbols un pludmales volejbols

13.maija vakarā notika 61. “Koknese sporto” pasākums. Šoreiz programmā bija iespējama izvēle starp diviem sporta veidiem – strītbolu un pludmales volejbolu. Neraugoties uz salīdzinoši vēso un lietaino laiku, “Koknese sporto” pulcēja 36 sportotgribētājus, kas ļāva izveidot astoņas strītbola un piecas pludmales volejbola komandas un aizvadīt airaujošas sacensības.

Pludmales volejbolisti izspēlēja piecu pāru apļa turnīru, kurā, svinot uzvaras visās spēlēs, 1. vietu izcīnīja “Sapņu komanda” jeb Mikus Gabranovs un Linda Dumpe. Ar trim uzvarām četrās spēlēs 2. vietu ieguva “Zefīri” jeb Vanesa Knodela un Miranda Kupšāne, bet, gūstot pa divām uzvarām un zaudējumiem, 3. vietā ierindojās “Nezinu” jeb Kristers Gražulis, Kristers Stičinskis un Rainers Šmits.

Basketbolā tika izveidotas astoņas komandas pa trim vai četriem spēlētājiem, kas arī izspēlēja apļa turnīru. Uzvarot visās septiņās spēlēs, 1. vietu izcīnīja “Raptors” jeb Otto Bērziņš, Ingars Kļaviņš un Ričards Lācītis. 2. vietu ieguva “Kawhi” jeb Didzis Bērziņš, Dāvis Kalniņš, Ričards Kukrevičs un Aldis Vikšers, bet 3. vietā ierindojās “Randoms” jeb Mikus Ievāns, Krists Ievāns un Ervīns Kokarevičs.

Pateicamies visiem sportotgribētājiem par atsaucību un tiekamies nākamajos Kokneses sporta centra pasākumos!

Didzis Bērziņš, KSC

 

Leave a Reply