Volejbolistu panākumi Baltijā un Latvijā

3.-5.maijā, Kuldīgas sporta centrā notika Baltijas sporta skolu un klubu 12.čempionāts volejbolā U-17 vecuma grupas zēniem. Čempionātā piedalījās piecas komandas no Latvijas, četras no Igaunijas un trīs no Lietuvas. Latviju šajā čempionāta pārstāvēja komandas , kas Latvijas čempionātā izcīnīja pirmās piecas vietas- Aizkraukles NSS/Jēkabpils SS, Daugavpils BJSS, Talsu NSS, Kuldīgas NSS un Rīgas volejbola skola. Apvienotās komandas sastāvā startēja trīs koknesieši- Raivis Pālēns, Edgars Kalnozols un Kristers Leķis. Pēc apakšgrupu cīņām mūsējie ierindojās pirmajā vietā savā apakšgrupā un iekļuva pusfinālā, kur ar rezultātu 2:3 diemžēl piekāpās turnīra uzvarētājiem Daugavpils BJSS komandai. Sacensību tiesneši un skatītāji atzina šo spēli par fināla cienīgu spēli, jo tikai piektajā setā pēc rezultāta 13:13 noskaidrojās uzvarētājs. Spēlē par trešo vietu koknesiešu pārstāvētā komanda izrādījās stiprāka par Talsu NSS komandu, jo uzvarēja ar rezultātu 3:2. Finālā Daugavpils BJSS uzvarēja Kuldīgas NSS komandu ar rezuptātu 3:0. Apsveicami ir arī tas, ka pirmās četras vietas Baltijas čempionātā ieņēma komandas no Latvijas, aiz sevis atstājot Igaunijas un Lietuvas jauniešu komandas.

5.-6.maijā arī Daugavpilī notika volejbola sacensības – Latvijas čempionāta fināls U-15 zēnu komandām. Arī šajās sacensībās bija pārstāvēta Koknese, jo Jēkabpils SS komandas sastāvā, spēlētāju trūkuma dēļ, jau janvārī tika iesaistīti divi spēlētāji -Rinalds Kalniņš un Endijs Soldans. Zaudējot tikai vienu spēli, viņu komanda Latvijas čempionāta finālā ieguva bronzas medaļas. Šeit jāpiemin, ka LVF Kausa izcīņas sacensībās, kas notika 2018.gada nogalē Jēkabpils SS U-15 zēnu komanda spēlējot bez Rinalda un Endija ieguva tikai 7.vietu desmit komandu konkurencē.
Visiem Kokneses jaunajiem volejbolistiem klasiskā volejbola sezona ir gandrīz noslēgusies, palicis pēdējais turnīrs , kas notiks Koknesē 25.-26.maijā – atlase uz Latvijas Jaunatnes Olimpiādi. Novēlēsim labus rezultātus arī šajā turnīrā.

Volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply