Kokneses komanda izcīna 2.vietu ANČ volejbolā

Ar spēlēm 8.aprīlī noslēdzās Aizkraukles novada čempionāts volejbolā, kurā piedalījās arī Kokneses komanda. Ne pārāk veiksmīgi aizvadītās pēdējās spēles liedza izcīnīt uzvaru čempionātā, bet ar 7 uzvarām 10 spēlēs bija pietiekami, lai iegūtu otro vietu sešu komandu konkurencē.

Pavisam čempionātā piedalījās 6 komandas – Koknese, Aizkraukle, Sērene, Vecumnieki, Jēkabpils un Stokker (Jēkabpils). Komandas aizvadīja 2 apļu turnīru, katrai komandai kopā aizvadot 10 spēles. Kokneses komanda izcīnīja 7 uzvaras, no kurām 4 uzvarētas 2 setos un 3 spēles trīs setos. Divi no trīs zaudējumiem gūti trīs setos, kas kopā deva 20 punktus kopvērtējuma tabulā. Uzvary izcīnīja Jēkabpils komanda, kas spēja uzvarēt astoņas no 10 spēlēm un kopā ieguva 23 punktus. Savstarpējās spēlēs ar Koknesi uzvaras dalītas uz pusēm. Trešajā vietā turnīru noslēdza otra Jēkabpils komanda – Stokkers.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja Jānis Andrejevs, Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs, Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis, Matīss Šumskis, Matīss Zaļais, Raivis Pālēns, Viesturs Mozga, Renāts Cīrulis, Kristers Leķis un Mikus Gabranovs. Komandu vadīja treneris Ivars Māliņš.

KSC

Leave a Reply