Aizvadīts “Koknese sporto” 58. pasākums – “Trīs vienā”

25.martā notika kārtējais, jau 58. “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz vienā vakarā tika spēlēti trīs sporta veidi – basketbols, volejbols un futbols. 20 sportotgribētāji tika sadalīti četrās komandās un pasākuma nolikums paredzēja, ka komandas vienas spēles ietvaros pa astoņām minūtēm spēlēja katru no trim sporta veidiem (tātad viena spēle kopumā ilga 24 minūtes), bet, lai līdzsvarotu iegūto pārsvaru katrā no veidiem, basketbola punkti palika spēkā, volejbolā iegūtie un zaudētie punkti tika reizināti ar divi, bet futbolā iesistie vārti ar pieci.

Līdz ar to četriem nominētajiem komandu kapteiņiem, izvēloties komandas, vajadzēja ņemt vērā iespējas ar vienu un to pašu sastāvu iespējami veiksmīgi aizvadīt visus trīs sporta veidus. Komandu kapteiņi katrs secīgi savās vienībās izvēlējās vēl pa četriem dalībniekiem. Mikus Gabranovs izsauca Ralfu Eihentālu, Danielu Stomu, Ričardu Lācīti un Oskaru Saulīti. Jurģis Rēķis nokomplektēja komandu ar Didzi Bērziņu, Natāliju Zeicu, Ričardu Kukreviču un Ralfu Zilbereizenu. Ilmārs Kalniņš izvēlējās Dāvi Kalniņu, Līvu Zvaigzni, Raiti Trūbu, Artūru Benuševicu, bet Andrejs Pavļenkovs sev piepulcēja Ati Blauu, Matīsu Circeni, Henriju Kalniņu un Haraldu Cibuļski.

Komandas aizvadīja grupu turnīru, tiekoties katra ar katru un turnīra noslēgumā visās trīs cīņās uzvaras svinēja Ilmāra komanda, divas uzvaras Andreja vienības rēķinā, vienu uzvaru ieguva Jurģa cīnītāji, bet bez uzvarām šoreiz palika Mika pārstāvji. Par spēļu spraigumu liecina tas, ka tikai Ilmāra un Mika komandu cīņā kāda no vienībām bija pārāka visos trijos sportaveidos, bet kopumā šoreiz vispusīgāko meistarību nodemonstrēja Ilmāra izvēlētais sastāvs un likumsakarīgi kļuva par 58. “Koknese sporto” pasākuma čempioniem. Uzvarētāju komandas sastāvā spēlēja Ilmārs Kalniņš, Dāvis Kalniņš, Līva Zvaigzne, Raitis Trūba un Artūrs Benuševics.

Pateicamies visiem sportotgribētājiem par atsaucību un tiekamies nākamajos Kokneses sporta centra pasākumos!

Didzis Bērziņš, KSC

 

Leave a Reply