Kokneses vieglatlētes piedalās starptautiskā projektā Parīzē

No 11. līdz 15.martam Francijas galvaspilsētā Parīzē norisinājās Starptatutiskās skolu sporta federācijas projekts “She runs – active girls’ lead”, kurā piedalījās sportistes no vairāk kā 30 pasaules valstīm. Projekta mērķis bija izveidot pamatu sportiskām meitenēm, lai nāķotnē kļūtu par sievietēm, kas spēj sasniegt savus mērķus un aktīvi iesaistīties vietējā (skolas, pašvaldības, valsts) sporta dzīvē.

Latvijas skolu sporta federācija izsniedza divus ielūgumus arī Kokneses pašvaldībai un uz Franciju devās divas perspektīvās vieglatlētes – 2018.gada Latvijas U18 čempione 5km soļošanā Megija Čakste un 2018.gada LČ 6.vietas ieguvēja 800 metros U16 vecuma grupā Una Gadzāne, kuras ikdienā mācās I.Gaiša Kokneses vidusskolā un trenējās vieglatlētikas nodaļā pie trenera Viktora Ņuhtiļina.

Meitenes un treneris dalījās iespaidos par piedzīvoto Parīzē:

Megija Čakste: “Visvairāk patika organizatoru rīkotāsorientēšanās sacensības pa Parīzi, apskatot visus ievērojamākos Parīzes apskates objektus. Lieliska sadarbība izveidojās ar Lietuvas, Ukrainas, Slovākijas un Austrālijas skrējējām, ieguvu jaunu pieredzi.”

Una Gadzāne: “Esmu priecīga par iespēju pārstāvēt Koknesi un Latviju šāda mēroga projektā. Patika kolektīvi sportot ar citu valstu sportistēm. Sporta aktivitātes bija iespēja izmēģināt citus sporta veidus.”

Viktors Ņuhtiļins: “Pateicos Latvijas skolu sporta federācijai par doto iespēju piedalīties šāda mēroga projektā, Kokneses novada domei par atbalstu, audzēknēm par ieguldīto darbu.

KSC

Leave a Reply