Kokneses U-19 volejbola komandai 3.vieta LVF kausa izcīņā

22.-23.decembri Rīgā, Daugavas sporta namā notika LVF rīkotās “Kausa izcīņas” finālsacensības U-19 jauniešiem un jaunietēm volejbolā. Šajā turnīrā piedalījās arī Aizkraukles NSS komanda. Visa Aizkraukles NSS U-19 jauniešu komanda sastāv no Kokneses novada spēlētājiem. Pusfināla spēlē koknesiešiem bija jāspēlē ar Rīgas volejbola skolas komandu. Spraigā cīņā diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:3. Setu rezultāti pierāda cīņas spraigumu starp šīm komandām (19:25;25:14;22:25;26:28). Otrs pusfināls bija ne mazāk spraigs un interesants. Jēkabpils SS ar rezultātu 2:3 piekāpās Daugavpils volejbola skolas komandai. 23.decembrī cīņā par galveno balvu- LVF kausu tikās Rīgas VS un Daugavpils VS. Kausu ieguva Rīgas VS komanda uzvarot Daugavpils komandu ar rezultātu 3:1.
Spēle par trešo vietu bija ne mazāk interesanta. Kokneses un Jēkabpils komandas katra uzvarēja divos setos un viss izšķīrās piektajā setā. Galotnē stiprāka bija Kokneses komanda- 3:2 (25:20;19:25;22:25;25:14;15:10). Kokneses komandas sastāvā spēlēja Kristers Dardzāns, Edgars Kalnozols, Matīss Petjukevičs,Raivis Pālēns, Matīss Zaļais, Aldis Sproģis, Viesturs Mozga, Mikus Gabranovs, Matīss Šumskis, Renāts Cīrulis un Kristers Leķis.
Tās pašas dienas vakara trīs Kokneses komandas spēlētāji- Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs un Edgars Kalnozols palīdzēja SK “Jēkabpils Lūši” komandai LVF “Kausa izcīņas” finālā uzvarēt Limbažu /MSĢ komandu ar rezultātu 3:2. Kristers laukumā izgāja pamatsastāvā un parādīja stabilu spēli pieaugušo konkurencē visas spēles garumā.

Volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply