Koknesietis Henrijs Kalniņš izcīna 2.vietu Daugavpilī

14.decembrī Daugavpilī norisinājās starptautiskās Henrija Silova sacensības augstlēkšanā, kurās pirmo reizi piedalījās arī koknesietis, Aizkraukles novada sporta skolas audzēknis Henrijs Kalniņš, kurš piedalījās U14 vecuma grupas sacensībās.

Sacensībās ik gadu tiek uzrādīti ļoti augstvērtīgi rezultāti un arī šī reize nebija izņēmums. U14 grupas sportisti uzrādīja ziemas sezonas sākumam ļoti labus rezultātus – uzvarētājs Ralfs Eglītis pārvarēja 1.57 metrus, bet otro vietu ar 1.54 metriem ieguva Henrijs Kalniņš, kurš laboja personisko rekordu par 9 centimetriem, jo iepriekš nebija lēcis augstāk par 1.45 metriem. Trešajā vietā ierindojās aizkrauklietis Armands Cinis, kurš arī veica 1.54 metrus, bet ar vairāk mēģinājumiem. Lai lasītājs varētu novērtēt 12 gadus veco bērnu sasniegumus, tad varu pateikt, ka Henrija paša augums ir 1.58 metri, bet pārvarēta tika latiņa, kura ir tikai 4cm zemāka par pašu sportistu.

Nākamās lielās sacensības U14 grupas sportistiem būs 24.janvārī, kad Jēkabpilī notiks atlases sacensības Latvijas čempionātam telpās, un šajās atlases sacensībās startēs arī vairāki Kokneses sportisti.

Treneris Dāvis Kalniņš

Leave a Reply