Uzsākta vieglatlētikas ziemas sezona

24.novembrī Aizkraukles sporta centrā iesākās ziemas sezona vieglatlētiem. Uz Aizkraukles novada sporta skolas pirmajām sezonas sacensībām tika aicināti jaunie U-12 grupas vieglatlēti, kuri dzimuši 2008. un 2009.gadā. Kokneses vieglatlētu saimi šoreiz pārstāvēja 3 jaunie sportisti.

Elizabete Kalniņa sezonas pirmajās sacensībās startēja 60 metros, tāllēkšanā un pildbumbas mešanā. 60 metros un tāllēkšanā Elizabetei medaļas par trešo vietu, uzrādot rezultātus nedaudz zem personīgā rekorda (9.9 s 60m sprintā un 3.30m tāllēkšanā), bet pildbumbas mešanā šoreiz 4.vieta. Kadrijai Birkānei šīs bija pirmās sacensības vieglatlētes statusā un debijas reizē tika iegūta 4.vieta tallēkšanā ar rezultātu 3.28 metri.

Dominiks Rudmiezis izcīnīja 3.vietu 60 metru sprintā, distanci veicot 9.7 sekundēs un atzistami nostartēja ari tallēkšanā (3.50 metri) un pildbumbas mešanā. Arī Dominikam šī bija debija vieglatlētikas sacensībās un pirmā medaļa oficiālās sacensībās.

Nākamie starti vieglatlētiem jau šaja sestdienā, kad Aizkraukles sporta centrā sacentīsies U14 grupas vieglatlēti, bet 8.decembrī spēkiem mērosies vecāko grupu vieglatlēti.

KSC

Leave a Reply