Koknesē aizvadīta Eiropas sporta nedēļa

Gandrīz visās Eiropas valstīs no 23. – 30.septembrim tika atzīmēta Eiropas sporta nedēļa, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti pievērsties sportiskām aktivitātēm un iekļaut tās savos ikdienas režīmos. Koknesē sporta nedēļas ietvaros notika trīs  mini pasākumi, kuros kopā piedalījās 98 unikālie apmeklētāji.

Pasākumu galvenais mērķis nebija sacensība, bet piedalīšanās prieks un sportiska dzīvesveida veicināšana, lai iedzīvotāji regulārāk iekļautu fiziskās aktivitātes savos dienas plānos. Tāpēc arī pasākumi bija ar dažādām tēmām, lai būtu iespējas izvēlēties savai gaumei piemērotāku pasākumu.

24.septembrī notika skriešanas pasākums, kurā ikviens tika aicināts stadionā skriet apļus pēc savām spējām. Pavisam ieradās 21 dalībnieks un pa visiem kopā tika noskrieti 196 apļi. 25.septembrī Kokneses sporta centra trenažieru zālē norisinājās pasākums, kurā ikviens tika aicināts uz svaru stieņa spiešanu guļus, kur katram uz reizēm bija jāceļ puse no sava perosnīgā svara. Šo pasākumu apmeklēja 47 dalībnieki un stienis kopumā tika pacelts 1096 reizes. Visbeidzot 27.septembrī notika basketbola soda metienu izpildīšana uz precizitāti, kur katram bija jāuzrāda pēc iespējas labāks rezultāts, metot desmit soda metienus. Pavisam ieradās 73 dalībnieki, kas kopā trāpīja 258 metienus no 730, kas nozīmē, ka koknesieši sodiņus meta ar 35% precizitāti.

Ļoti labprāt pieminētu arī labāko rezultātu uzrādītājus un pat loti labprāt nopublicētu visu dalībnieku vārdus ar uzrādītajiem rezultātiem, bet valsts likumdošanas iemeslu dēļ, tas ir riskanti un tāpēc katram pašam būs jāatur pie sevis savs sasniegtais 🙂

Visi dalībnieki par piedalīšanos sportiskās aktivitātēs sāņēma veicināšanas balvas no Kokneses sporta centra, bet labāko rezultātu uzrādītāji tika arī pie suvenīriem no Eiropas sporta nedēļas organizatoriem. Būsim aktīvi, sportosim ikdienā, uzlabosim savu fizisko kondīciju un baudīsim dzīvi!

KSC

Leave a Reply