Kokneses asfalta 2018 čempioni – īsteni koknesieši

Esiet sveicināti koknesessportacentrs.lv lasītāji! Esam sagatavojuši ieskatu ikgadējās basketbola sacensībās “Kokneses asfalts”, kurās piedalās vietējie basketbolisti. Šoreiz bija arī viesi, kas nozīmē, ka pasākums kļūst plašāks, par ko arī liels prieks.

Šoreiz tika nolemts spēlēt īstu basketbolu nevis strītbolu kā citās reizēs, bet neskatoties uz to pasākumam pieteicās 9 komandas, kas nozīmeja, ka apmēram 40 spēlētāji izgāja uz Kokneses stadiona asfalta, lai noskaidrotu spēcīgākos, vienīgā atšķirība no īstā basketbola bija spēlētāju skaits uz laukuma, proti, 5 pret 5 vietā, spēlēja 4 pret 4, kas spēles padarīja ātrākas un brīvākas.

Šoreiz, veidojot atskaiti par pasākumu, jāņem vērā jaunās datu apstrādes un drošības regulas noteikumi, kas nozīme, ka sensitīvie dati praktiski tiks neatklāti, līdz ar to arī iztiksim bez foto fiksācijām un video sižetiem, lai maksimāli aizsargātu piektdienas labākos un uzvarētājus. Varbūt aiziesim nelielos pārspīlējumos, bet šo ierobežojumu dēļ, kuru loģika nav izprotama ne vienos dienā ne vienos naktī, varbūt arī pārspīlēsim vairāk nekā vajag, lai kāds aizdomātos par tā visa nepieciešamību un pārspīlēto uzbāzību šo normu piemērošanā.

Vispārīgi varam teikt, ka kopumā turnīru uzsāka 9 komandas, bet pabeidza septiņas, jo traumu dēļ pazuda spēlētāji, un komandas vairs nebija konkurētspējīgas. Lidz ar to priekšlaicīgi sacensības beidza komandas Koko Crew un Ķieģeļi, kuriem attiecigi devītā un astotā vieta.

Par pārējām vietām gan visas cīņas tika aizvadītas un tika noskaidrots, ka 7.vieta ar nulle uzvarām pienākas komandai Rublis, kas šoreiz nespēja pārspēt nevienu citu pretinieku. 6.vietā, pateicoties uzvarai pār Rubli, ierindojās angļi “Small ball brand” [mazo bumbiņu zīmols – aut. piez.], kuru sastāvu komandas pārstāvji nevēlējās publicēt. Negaidīti zemu, 5.vietā, finišēja potenciāli spēcīgie spēlētāji no komandas “Volejbols”, kuri sīvā cīņā spēja pārvarēt mazo bumbiņu pretestību. Arī šī komanda vēlējās palikt anonīma un pat atteicās no fotogrāfijām.

4.vietā šoreiz komanda Beisis, kas izšķirošajā cīņā piekāpās viesiem no Jēkabpils, komandai ar nosaukumu Čirkainie. Bet spēlē par pirmo vietu labāki bija spēlētāji no vienības “Koknese”, kas apspēlēja “Picnic Team” komandu. Kokneses sastāvā šoreiz spēlēja kāds Mārcis, kurš dažkārt piedalās lodes grūšanas sacensībās, Nauris, kurš šad tad apciemo iedzimto Koknesi, Zigmārs, kam dzīvesvieta netālu no A6 valsts autoceļa, Intars, kam patīk izbaudīt ūdens burvību, vizinoties pa to ar laivu un Gatis, kurš gan nav vietējais, bet piekrita izpalīdzēt komandas biedram. Parējo komandu spēlētāji, izmantojot jaunās regulas iespējas, turnīram pieteicās ar opciju nepublicēt viņu vārdus pasāķuma atstāstā. Līdz ar to par viņu vārdiem informācija uz mūžīgiem laikiem paliks pie pasākuma organizatoriem – KSC darbiniekiem.

Katrā ziņā paldies visiem par dalību, par cīņassparu un pacietību četru stundu garumā, Kokneses asfalts turpina progresēt gadu no gada un piesaista arvien jaunus dalībniekus. Tiksimies nākamajos turnīros Koknesē!

Teo un Otomārs, speciāli KSC preses daļai

Leave a Reply