Futbola sezona Kokneses stadionā atklāta

Laika apstākļi šajā pavasarī ir diezgan silti un līdz ar to piemēroti sportiskajām āra aktivitātēm. 23.aprīļa vakarā Kokneses stadionā norisinājās “Koknese sporto” pasākums, ar kuru neoficiāli atklājām āra futbola sezonu. Šoreiz pasākums notika projekta “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros.

Nu jau trešo gadu pēc kārtas aprīļa beigu daļā spēlējam futbolu “Koknese sporto” pasākumā. Šoreiz bija ieradušies 25 futbola spēlētāji un spēlēt gribētāji, kas ļāva izveidot mums mīļāko komandu skaitu – četras. Tas nozīmē, ka visu laiku, kamēr notiek spēles, visi spēlētāji ir uz laukuma un nevienam nav jagaida. Divas komandas spēlē uz lielajiem vārtiem un divas uz mazajiem un puslaikā mainās laukumiem. Četrās komandām sanāk katrai pa 3 spēlēm uz katra laukuma un kopā sanāk noskriet nedaudz vairāk par stundu tīrā spēles laika. Tā kā šoreiz komandā bija tikai pa 6 spēlētājiem, tad skriešana bija liela, jo laukuma izmēri Kokneses staidonā arī ir diezgan lieli, no vieniem vārtiem līdz otriem ir gandrīz 70 metru.

Starplaikā starp otro un trešo spēli notika dažādi veiklības konkursi, kuros dalībnieki cīnījās par saldajām balvām no organizatoriem – biedrības “Kokneses sporta veterānu klubs”.

Nākamais “Koknese sporto” pasākums norisināsies 12.maijā, kad notiks sacensības velo orientēšanās / rogaininga disciplīnā komandām. Bet par to sīkāka informācija sekos tuvākajā laikā.

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”

Leave a Reply