Sportiskie pasākumi Koknesē aprīļa mēnesī

Esiet sveicināti mūsu dārgie lasītāji! Ar šo rakstu vēlamies jūs informēt par aktuālajiem sporta pasākumiem Koknesē aprīļa mēnesī, lai dotu jums iespēju piedalīties un apmeklēt jums tīkamākos sporta pasākumus.

  • 18.aprīlis, 19:00, Kokneses peldbaseins – KSC atklātās sacensības peldēšanā.

Šajās ikgadējās peldēšanas sacensībās aicinām piedalīties ikvienu peldēt gribētāju, neatkarīgi no vecuma un meistarības. Šoreiz sacensības notiek trešdienas vakarā 19:00. Reģistrēšanās sacensībām no plkst. 17:45 Kokneses sporta centrā, bet no 18:30 – 19:00 kopīga iesildīšanās. Sacensībām var pieteikties arī iepriekš pa epastu sportacentrs@koknese.lv vai 29360940. Sacensību programmā ir peldējumi brīvajā stilā un uz muguras, un sacensības pavisam notiek 9 vecuma grupā.

PELDĒŠANAS SACENSĪBU NOLIKUMS

  • 20.aprīlis, 19:00, Kokneses stadions – “Koknese sporto” 41.pasākums – Vieglatlētika/Skriešana

Pavasara sezonu “Koknese sporto” pasākumu sērijā atklāsim ar ļoti piemērotu pasākumu – šoreiz pie mums viesosies koknesietis, vieglatlētikas un skriešanas treneris, aktīvs sportists un Latvijas izlases garo distanču skrējējs Jānis Višķers, kurš vadīs izglītojošu un praktisku treniņu par sezonai aktuālo skriešanas tēmu. Treniņa laikā tiks stāstīts par skriešanas pamatprincipiem, treniņu uzsākšanu un pilnveidošanu, treniņu plānošanu, inventāra izvēli, skriešanas nozīmi uz veselību un daudz ko citu. Tāpat būs iespēja praktiski trenēties trenera pavadībā un uzdot dažādus jautājumus par skriešanas treniņiem. Gaidīsim visus interesentus piektdienas vakarā uz šo pasākumu plkst. 19:00 Kokneses stadionā, sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks KSC sporta hallē.

  • 23.aprīlis, 18:00, Kokneses stadions – “Koknese sporto” 42.pasākums – Futbols

Pavasara sezonu turpināsim ar tautai ierasto futbolu. Tā kā zālāja laukums stadionā jau ir nožuvis un sazaļojis, tad futbola spēlei būs ļoti piemēroti apstākļi. Šajā reizē kopīgi spēlēsim futbolu, bet spēles pārtraukumos būs dažādi konkursi, kuros varēs iegūt dažādas pārsteiguma balvas. Gaidīsim visus spēlēt gribētājus nedēļas sākumā – pirmdienā, lai iesāktu aktīvu nedēļu.

  • 28.aprīlis, 10:00, KSC halle – Latvijas krosmintona līgas 7.posms

Pērn Koknesē pirmo reizi notika LKL posms šajā sporta veidā, un šogad, pēc veiksmīga debija posma, sacensības Koknesē turpinās. Šajās sacensības var piedalīties ikviens spēlēt gribētājs, kurš pārzin spēles noteikumus, bet sacensību statuss ir valsts līmenī, jo ir viens no Latvijas Krosmintona līgas posmiem, un sacensībās piedalīsies arī visi vadošie Latvijas krosmintonisti. Tā kā šajā reizē, arī skatītājiem būs interesanti pavērot Latvijas labākos spēlētājus darbībā. Sacensību sākums plkst. 10:00 Kokneses sporta centrā, bet pieteikšanās sacensībām iespējama iepriekš pa e-pastu martins_zogots@inbox.lv vai 29822554.

NOLIKUMS

Un īsumā par sportiskajiem pasākumiem maija mēnesī – 5.maijā notiks Kokneses novada atklātais čempionāts spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu, kas būs debijas pasākums Koknesē, bet organizatori sola ļoti nopietnu sacensību norisi un pārstāvēti būšot gandrīz visi Latvijas reģioni. 12.maijā atkārtosim pērn veiksmīgo velo orientēšanos/rogainingu, bet 21.maijā oficiāli uzsāksim strītbola un pludmales volejbola sezonu ar “Koknese sporto” pasākumu. Un ir iespējami arī papildinājumi 🙂 Tiekamies pasākumos un esam aktīvi!

KSC, Teo Rakstītājs

 

Leave a Reply