Divi koknesieši pārstāv Latvijas U-20 izlasi sacensībās Minskā

24. un 25.februārī Minskā norisinājās starptautiskas sacensības vieglatlētikā U-20 vecuma grupā, kurā piedalījās pavisam 10 valstu komandas – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Spānijas, Azerbaidžānas, Turcijas, Izraēlas, Apvienoto arābu emirātu un Ukrainas. Latvijas izlases sastāvā startēja arī koknesieši Reinis Nungurs un Līna Gražule.

Reinis piedalījās lodes grūšanas sacensībās, kur ar jauno personīgo rekordu 16.11 metri tika iegūta 6.vieta. Savukārt Līna Gražule startēja 5000 metru soļošanā un arī uzrādīja jauno personīgo rekordu – 31.00.84. Ar šo rezultātu tika izcīnīta 6.vieta.

Komandu kopvērtējumā Latvijas U-20 izlasei dalīta piektā un sestā vieta ar Lietuvas izlasi. Apsteigtas Igaunijas, Azerbaidžānas, Izraēlas un Apvienoto arābu emirātu komandas, bet priekšā finišēja uzvarētāja Spānija, kā arī Baltkrievija, Ukraina un Turcija.

Reinis ikdienā trenējās Murjāņu sporta ģimnāzijā pie trenera G.Gailīša, bet iepriekš Koknesē trenējās pie trenera Igora Lulles. Savukārt Līnas treneris ir Viktors Ņuhtiļins.

Rezultāti

KSC

Leave a Reply