Koknesieši startē Rīgas čempionātā un U-14 Latvijas čempionātā

Vieglatlētikas sezona ziemā rit pilnā sparā un aizvadītas kārtējās sacensības ar mūsējo piedalīšanos. Šajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās divas republikas līmeņa sacensības. Piektdien un sestdien Rīgas sporta manēžā norisinājās Rīgas čempionāts vieglatlētikā telpās, kas bija pēdējās sacensības pirms nākamnedēļ gaidāmā Latvijas čempionāta. Savukārt svētdien uz starta izgāja U-14 vecuma grupas sportisti, kas sadalīja savas Latvijas čempionāta telpās medaļas.

Piektdien Rīgas čempionātā startēja trīs mūsu tāllēcēji, no kuriem visaugstāk, 10.vietā, ierindojās Ilmārs Kalniņš, kam 6.63 metrus tāls lēciens. Ralfs Eihentāls uzrādīa sezonas labāko rezultātu, piezemējoties 6.23 metru talumā, bet nelielu vilšanos sagādāja Ingars Kļaviņš, kurš netrāpīja ar sagatavošanās grafiku un uzrādīja saviem standartiem pieticīgu rezultātu – 6.08 metri.

Sestdien uz starta devās 5 Kokneses novada pārstāvji. Trīssoļlēkšanā sudraba godalga Ilmāram Kalniņam, kurš aizleca 14.44 metrus. Trešā vieta lodes grūšanā pieaugušajiem Mārtiņam Brokam, kam rezultāts pāri 15 metriem – 15.24 metri, bet U20 vecumā grupā trešā vieta Reinim Nunguram – 14.93 metri. Vēl sacensībās piedalījās arī Dāvis Kalniņš un Nauris Seļiverstovs. Dāvim šoreiz trīs neveiksmīgi mēģinājumi trīssoļlēkšanā (visas reizes pārkāpts atspēriena dēlītis) un palikšana bez rezultāta sacensību protokolā, bet Naurim 14.vieta 800 metros ar rezultātu 2:16.09.

Svētdien U-14 vecuma grupas Latvijas čempionātā 60 metru barjerskrējienā uz starta izgāja Henrijs Kalniņš, kurš vienīgais no Kokneses bija kvalificējies finālsacensībām. Savā priekšskrējienā Henrijs uzrādīja laiku 10.33 sekundes, ar ko bija pietiekami 10.vietai. 10.33 sekundes ir arī Henrija personīgais rekords šajā distancē, fiksējot laiku ar elektroniku.

Rezultāti, Rīgas čempionāts

Rezultāti U14 LČ

KSC

Leave a Reply