Aizvadītas KSC atklātās sacensības galda tenisā, novusā un krosmintonā

13.janvārī Kokneses sporta centrā norisinājās 2018.gada pirmās atklātās sacensības – šoreiz uz sacensībām aicinājām novusa, galda tenisa un krosmintona spēļētājus, lai cīnītos par medaļām un balvām no Kokneses sporta centra.

Galda teniss

Galda tenisa mačos šoreiz kopā piedalījās 14 spēlētāji. Vīriešu grupā startēja 12 spēlētāji, bet bērnu grupā – 2. Visi spēlētāji tika sadalīti divās apakšgrupās, kur tika aizvadītas spēles par tikšanu labāko astotniekā. Pēc tam sākās izslēgšanas spēles, kurās tika noskaidroti sacensību uzvarētāji. Labākais šoreiz izrādījās Aleksandrs Obigalovs, kurš finālā spēja pieveikt Andreju Česli, bet cīņā par trešo vietu Edgars Pikšteins pieveica Nikolaju Salomatinu. Bērnu grupā savstarpējā spēlē tikās Mārcis Grīnbergs pret Egīlu Grīnbergu, kur labāks bija Mārcis, izcīnot pirmo vietu.

Novuss

Novusā šoreiz piedalījās 14 dalībnieki – visi vīriešu grupā. Tika nolemts spēlēt lielā kopejā grupā bez izslēgšanas spēlēm, tas nozīmēja, ka katram spēlētājam bija jāaizvada 13 spēles līdz 3 setu uzvarām. Cīņas bija diezgan ilgas un spraigas, bet jau no paša sākuma iezīmējās līderis – tā arī ne reizi nezaudējot spēli, pie 13 panākumiem un pirmās vietas tika Valērijs Veļčinskis. Par otro vietu cīņa bija jau daudz sīvāka, un pa 10 uzvarām izdevās iegūt diviem spēlētājiem – Dzintaram Spurītim un Andrim Ječam. Labākas uzvarēto un zaudēto setu attiecības dēļ šoreiz otrais Dzintars, bet Andris – trešais. 4.vietā ierindojās Kazimirs Skangalis, 5.vietā Jānis Rudzītis, bet sešinieku noslēdza Haralds Vīksne.

Krosmintons

Krosmintona sacensībās šoreiz tika pārstāvētas visas trīs paredzētās grupas. Vīriešu konkurencē piedalījās pieci dalībnieki, sieviešu konkurencē 3 dalībnieces, bet bērnu grupā 2 dalībnieki. Vīriem šoreiz labākais bija Rihards Krauklis, kurš prata izcīnīt visas uzvaras, nosacītajā spēlē par pirmo vietu pieveicot Dāvi Kalniņu, kam šoreiz otrā vieta. Pie bronzas medaļas šoreiz tika Niklāvs Vingris. Dāmām labākā bija Beāte Barone, kas aiz sevis attiecīgi atstāja Vinetu Vaišļu un Evitu Briņķi, bet bērnu grupā balvam tika abi atnākušie mazie krosmintona spēlētāji – Daniels Briņķis un Amanda Briņķe.

Kokneses sporta centrs saka lielu paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, kā arī visiem palīgiem par sacensību veiksmīgu norisi. Tiksimies nākamajās sportiskajās sacensībās Koknesē!

KSC

Leave a Reply