Aizvadīti Kokneses novada sporta svētki 2017

Šā gada 17.jūnijā, ap pulkstens 10:00 no rīta, Kokneses stadionā un tā apkārtnē, jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Kokneses novada sporta svētki. Ar ļoti patīkamiem laika apstākļiem, šo dienu varēja sākt pludmales volejbolisti (KNAČ 3. Posms), vēlāk jau futbolisti līdz 13 gadu vecumam, un tad jau frīsbija spēlēt gribētāji, bet ap pulkstens 16:00, strītbola cienītāji, kā arī visas dienas garumā varēja piedalīties dažādās individuālajās sacensībās.

Kārtējo gadu pēc kārtas, visvairāk cilvēku piedalījās pludmales volejbolā, kur tika aizvadīts Kokneses novada atklātais čempionāta volejbolā 3.posms. Pēc sīvajām cīņām visas dienas garumā, tika noskaidroti arī uzvarētāji, pie vīriešiem pirmo vietu izcīnīja Niklāvs Vingris un Audris Arzovs ar komandas nosaukumu NAAV, kuri pārspēja komandu Kingi ar rezultātu 2:0 setos, bet 3. vietu izcīnīja volejbolisti ar komandas nosaukumu Veterāni. Sieviešu grupā uzvarēja volejbolistes Agita Šteinberga un Gerda Sedoja. Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar Kokneses sporta centra sarūpētajām balvām.

Ap pulkstens 10:00, savu veiksmi varēja izmēģināt šautriņu mešanā un zābaka mešanā, kur varēja piedalīties pilnīgi visi. Nedaudz vēlāk pirmo reizi Kokneses sporta svētkos norisinājās arī krosmintona sacensības, kur pieteicās ap 15 dalībniekiem, bet ap pulkstens vieniem norisinājās sacensības frīsbijā, kur pieteicās 4 komandas. Bez jau pieminētajiem sporta veidiem, notika arī sacensības futbolā bērniem un velo orientešanās sacensības, kurās šoreiz piedalījās pieci dalībnieki. Jāteic, ka uzdevumu veikt visi pieci izvēlējās reizē, jo uzdevums nebija īpašī viegls, bet visi tika galā veiksmīgi un ieguva savā īpašumā organizatoru sarūpētās balvas.

Galvenās individuālās sacensības, ko visi gaidīja ar nepacietību bija akmens-šķēres-papīrs turnīrs. Šis turnīrs notiek jau otro gadu pēc kārtas, ar labām un sliktām emocijām, beigās tomēr pirmo vietu izcīnija Kārlis Beikerts. Kārlis pārspēja visus, ar savām izcilajām prāta spējām akmens-šķēres-papīrs turnīrā, un cik es dzirdēju, viņš visu iepriekšējo dienu bija trenējies tieši priekš šī turnīra.

Ap pulkstens 14:00 sākās spēka spēles 3:3, kur piedalījās četras komandas kopumā, divas bērnu grupā un divas pieaugušo grupā. Spēka spēlēs vajadzēja izvēlēties no komandas katrai disciplīnai savu sportistu. Bija trīs disciplīnas, pievilkšanās, 16 kg bumbas cilāšana minūtes laikā uz ātrumu, un lēkšana no vietas uz tālumu.

Viens no gaidītākajiem sporta viediem bija strītbols, kur kopumā piedalījās 7 komandas. Pirmo vietu ieguva komanda ar nosaukumu H vitamīns, šajā komandā spēlēja Didzis Bērziņš, Otto Bērziņš, Niklāvs Vingris. Otrajā godalgotajā vietā palika komanda Beisis (Otto Asmuss, Andrejs Grustāns, Armands Korekovs, Ralfs Eihentāls),  bet trešie par brīnumu visiem, Titāniks (Ritvars Kļaviņš, Ingars Kļaviņš, Kārlis Beikarts un Reinis Nungurs). Visi tika apbalvoti ar Kokneses novada sporta centra sarūpētajām balvām un tā noslēdzās Kokneses novada sporta svētki.

Paldies visiem tiesnešiem un apmeklētājiem par ierašanos un atbalstu, ceram uz to, ka nākamgad ieradīsies vairāk cilvēku un izbaudīs Kokneses novada sporta spēles un labi pavadīs laiku.

Ingars Kļaviņš, KSC

Leave a Reply