Kokneses novada sporta svētki – 17.jūnijā !

Ir pienācis kārtējā gada jūnija mēnesis, kad nu jau 4.reizi pēc kārtas norisināsies Kokneses novada sporta svētki, šoreiz par sporta svētku norises datumu izvēlēts 17.jūnijs.

Centrālais sporta notikums svētkos būs Kokneses novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā 3.posms, kas ikgadēji pulcē diezgan lielu apmeklētāju skaitu. Šogad būs arī vairāki jaunumi – rakešu sporta veids krosmintons un velo orientēšanās. Abus sporta veidus iepazinām šī gada pirmajā pusē vairākos pasākumos Koknesē un tagad arī iekļaujam tos sporta svētkos. Tradicionāli notiks arī sacensības futbolā (šoreiz gan tikai bērniem līdz 13 gadu vecumam), frīsbijā, šautriņu mešanā, strītbolā, zābaka mešanā. Plānots arī akmens-šķēres-papīrs turnīrs, kurš notiks jau otro reizi, kā arī citas sacensības un pārbaudījumi, kuri precīzi būs zināmi sporta svētku dienā.

Ko mēs iesakām? Mēs iesakām ieplānot 17.jūniju pavadīt Kokneses stadionā un piedalīties šajos sporta svētkos, izmēģinot dažādus sporta veidus, vingrinājumus un uzdevumus.

Ko mēs piedāvājam? PIedāvājam jebkuram atnākušajam atrast sev piemērotu un tīkamu aktivitāti, kurā piedalīties un iespējams arī iegūt savā īpašumā kādu balvu par uzrādīto rezultātu.

Tiksimies Kokneses stadionā 17.jūnijā jau no plkst. 10:00!

KSC

 

Leave a Reply