Ielu sacensību 2017 hokeja turnīrā atkal uzvar Huligan

Daudzi jau bija par to aizmirsuši, ilgi nekas nebija dzirdēts par to un diezgan ilgi nekas netika darīts ap to, bet uztraukumam nebija un nav pamata, jo Kokneses novada Ielu sacensības 2017 tomēr norisinās un tās pastāvēs arī turpmāk. Šoreiz, 12.maija vēlā vakara stundā devāmies uz Ogres ledus halli, lai aizvadītu ikgadējo hokeja turnīru. Pastāstīsim, kā sekmējās ar ripas raidīšanu vārtos un slidošanu.

Šoreiz gan pieteicās vien 5 piecas komandas, no kurām viena tika pat pieaicināta klāt, bet bija ieradušies visi uzticīgākie Kokneses hokeja spēlmaņi un viņi bija gatavi rādīt savu labāko spēli un sasniegt labākos rezultātus. Sacensībām šoreiz pieteicās Huligan 1, Huligan 2, Ogre/Ikšķile, Bilstiņi un Spartaks.

Kā jau ierasts, tad hokeja meistari Koknesē ir Huligan vīri, kas savu pārākumu apliecināja arī šoreiz, tiekot pie dubultuzvaras. PIrmajā vietā Huligan 1, kuru sastāvā spēlēja Aivis Ščerbinskis, Ritvars Jakubovskis, Nauris Korklišs un Niklāvs Vingris. Huligan 1 izdevās gūt uzvaras visās spēlēs, bet spēlē par pirmo vietu tika apspēlēta Huligan 2 komanda ar 4:3. Šī spēle līdz ar to izšķiroša bija arī Huligan 2, kas zaudējuma dēļ ieirndojās otrajā vietā. Huligan 2 sastāvu šoreiz veidoja Rihards Krauklis, Edgars Ancelāns, Kristaps Briedis un Edvarts Višķers.

Ja pirmās divas vietas bija diezgan ievērojami labākas par pārējiem, tad atlikušās trīs komandas cīnījās līdzīgāk. Ogre/Ikšķile ar 4:2 pārspēja Bilstiņus, bet ar 2:3 piekāpās Spartakam, savukārt Bilstiņi ar 3:2 pieveica Spartaku un visām komandā bija vienāds punktu skaits. Tā kā Ielu sacensībās visos turnīros vienāda punktu skaita gadījumā nākamais rādītājs ir vārtu attiecība visās spēlēs, tad šoreiz 3.vieta tika piešķirta Ogre/Ikšķile komandai, kas turnīru pabeidza ar bilanci 11:13. Bistiņiem un Spartakam bilance identiska – 7:13, bet tā kā savstarpējā spēlē labāki bija Bilstiņi, tad 5.vieta tika Spartakam, bet Bilstiņiem nu jau diezgan ierastā 4.vieta. BIlstiņu komanda bija arī vienīgā, kurai nebija neviens rezervists, kas visu spēļu slodzi lika sadalīt uz 6 kājām, kas, pēc spēlētāju sniegtās informācijas, ir jūtams arī šodien. Bilstiņu sastāvā cīnījās Rolands Kulmanis, Dāvis Kalniņš un Lelde Māliņa, kas bija vienīgā daiļā dzimuma pārstāve šajā turnīrā. Spartaks uz turnīru bija ieradies visnotaļ tradicionālā sastāvā – Kristaps Ādamsons, Imants Klaucāns, Guntars Paško un Oskars Briedis.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Aivis Ščerbinskis, kurš bija īpaši precīzs izšķirošajos brīžos.

Ielu sacensību kopvērtējumā tagad ir divvadība – Bilstiņiem un Huligan ir pa 18 punktiem, bet pa sešiem punktiem Beisim un Spartakam. Piecinieku noslēdz Ivara audzēkņi ar 5 punktiem. Ielu sacensības tagad atsāksies augustā, kad plānots aizvadīt turnīrus strītbolā, pludmales volejbolā un futbolā. Tā kā lūdz sekojiet līdzi informācijai un formējiet komandas! Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Bilžu kvalitāte interesanta apgaismojuma dēļ nav pati labākā, bet vismaz mēs tur bijām 🙂

Teo Rakstītājs, KSC Ielu sacensību apskatnieks

Leave a Reply