Aizkraukles sporta skola atklāj sezonu ar metēju dienas sacensībām

2017.gada vasaras vieglatlētikas sezonu atklājusi arī Aizkraukles sporta skola organizējot sacensības vieglatlētikas mešanu disciplīnās vecuma grupām no U12 līdz U20.

Neskatoties uz izcili vēsajiem un lietainajiem laika apstākļiem aprīļa mēneša noslēgumam, 20.aprīlī notika sacensības U20 un U18 vecuma grupām, bet 25.aprīlī, īpaši lietainā un vējainā dienā sacentās jaunākie vieglatlēti – U16, U14 un U12 grupas. Visās vecuma grupās piedalījās arī Kokneses vieglatlētikas treniņgrupu pārstāvji. Daudziem jaunajiem sportistiem šīs bija arī pirmās sacensības šajās mešanas disciplīnās, jo atbilstoši viņu vecumam, ikdienas sacensībās šādas disciplīnas sacensību programma netiek iekļautas.

Medaļnieki

2.vietu šķēpa mešanā U12 vecuma grupā izcīnīja Elza Lazdiņa, kas labākajā mēģinājuma uzrādīja rezultātu 19.15m. Elzai arī trešā vieta diska mešanā – 12.62 metri. Šajā pašā vecuma grupā 2.vieta lodes grūšanā Henrijam Kalniņam ar rezultātu 8.39 metri. Abus sportistus sacensībām gatavoja treneris Dāvis Kalniņš. Trešā vieta vesera mešanā U20 vecuma grupā Otto Asmusam, kuram labākajā mēģinājumā 49.50 metri. Viņa treneris ir Igors Lulle.

Finālisti

Kā jau pieņemts, tad vieglatlētikas mešanu disciplīnās finālā parasti tiek 8 labākie, tāpēc atzīmēsim arī tos ,kuriem šoreiz tas izdevās. U20 vecuma grupā finālu sasniedza divi vesermetēji – Andrejs Grustans ierindojās 4.vietā, bet Armandam Korekovam 7.vieta ( treneris I.Lulle), bet Marekam Viļumam 4.vieta lodes grūšanā (treneris Viktors Ņuhtiļins). U16 vecuma grupā 5.vieta lodes grūšanā Natālijai Zeicai, bet Danielam Voitkunskim 8.vieta (abiem treneris Viktors Ņuhtiļins). U14 vecuma grupā 5.vieta Gustam Donikam lodes grūšanā ar jaunu personisko rekordu – 9.55 metri, bet Alenam Paļskim, arī ar jaunu personisko rekordu 7.vieta šķēpa mešanā – 26.30 metri. U12 vecuma grupā lodes grūšanā 7.vieta arī Elzai Lazdiņai ar 5.78 metriem (treneris Dāvis Kalniņš).

Pārējie

Bez jau nosauktajiem sportistiem sacensībās piedalījās arī citi jaunie metēji. Viņu sasniegumi šoreiz pieticīgāki, bet treniņos ieguldītais darbs noteikti attaisnosies nākamajās sacensībās – U18 vecuma grupā lodes grūšanā startēja Nauris Seļiverstovs, lodes grūšanā U16 grupā Paula Sārta (abiem treneris Viktors Ņuhtiļins), U14 grupā lodes grūšanā startēja Ritvars Dekteris, Ričards Lācītis, Nils Oknovs, Valters van Herks, diska mešanā Patriks Beļinskis, šķēpa mešanā Ričards Lācītis un Nils Oknovs (treneris Dāvis Kalniņš), kā arī Valters Vilcāns (treneris Igors Lulle).

Rezultāti U20, U18

Rezultāti U16, U14, U12

Foto: Ginta Grincēviča, laikraksts “Staburags”, staburags.lv

Maijā jaunie vieglatlēti turpinās savu vasaras sezonu un mēs turpināsim ziņot par viņu sasniegumiem!

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply