KSC peldēšanas sacensībās piedalās vairāk par 60 dalībniekiem

Otro gadu pēc kārtas Kokneses sporta centrs sadarbībā ar peldēšanas treneri Jolantu Gruguli organizēja Kokneses sporta centra atklātās peldēšanas sacensības, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieki. Pavisam sacensības norisinājās 8 vecuma grupās un dicos peldēšanas stilos – brīvajā stilā un peldēšanā uz muguras, bet vecākajā grupā peldējums uz muguras tika aizvietots ar peldējumu brasā.

Pašā jaunākajā grupā, kurā varēja startēt 2010.gadā dzimušie un jaunāki peldētāji, bija tikai viena distance – 25 metru peldējums brīvajā stilā. Meitenēm labākā bija Evelīna Začesta, bet zēniem visātrākais Kristaps Klaužs. 2009.gadu grupā peldētāji sacentās jau 50 metru distancē. Divas uzvaras Zanei Gavarei, bet zēnu konkurencē uzvara Ričijam Majoram.

2008.gadu grupā meitenēm dubultuzvara Anetei Bērziņai, bet zēniem tāds panākums Jurim Celmāram. Nākamajā vecuma grupā, kur sacentās 2006. un 2007.gadā dzimušie meitenēm brīvajā stilā pie uzvaras tika Emīlija Jaudzeme, bet uz muguras labākā bija Diāna Ivanova. Savukārt puišiem abās distancēs labākais Gustavs Gumbelis.

2004. un 2005.gadu grupā meitenēm ļoti augstvērtīgus rezultātus uzrādīja Aira Šipčenoka, kas 50 metru brīvā stila distanci veica 30.00 sekundēs, bet 50 metri uz muguras tika veikti 35.60 sekundēs. Tie bija arī labākie dienas rezultāti abās distancēs starp visām daiļā dzimuma dalībniecēm. Puišiem šajā grupā labākais bija Jānis Dzirkalis, kurš arī uzrādīja ļoti augstvērtīgus rezultātus – brīvajā stilā 29.50, bet uz muguras – 35.43. 2002. un 2003. gadu grupā meitenēm lielā konkurencē brīvajā stilā uzvarēja Diāna Apsīte, bet peldot uz muguras labāka bija Kate šķipare. Puišiem šajā vecuma grupā abās distancēs labākais bija Matīss Resnis.

Visbeidzot puišiem vecākā grupa, kurā pieteicās dalībnieki bija 2000. un 2001. gadu grupa, kurā Atis Āre abās distancēs pārspēja savu treniņbiedru Ričardu Andžānu. Atim arī dienas absolūti labākais laiks gan brīvajā stilā (24.28), gan uz muguras (27.50). Meitenēm iepriekšminētajā grupā dalībnieču nebija, bet vecākajā grupā, kur startēja dalībnieki, kas dzimuši 1999.gadā un vēlāk, bija 3 dalībnieces. Abās distancēs labākā bija Jolanta Grugule (gan brīvajā stilā, gan brasā). Brīvajā stilā otrā Lelde Āre, trešā Beāte Vaivare, bet brasā Lelde ar Beāti apmainījās pozīcijām.

Rezultati BRĪVAIS STILS

Rezultāti MUGURA

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, līdzjūtējiem par lielo atbalstu visiem peldētājiem un superīgajiem tiesnešiem – Otto, Danai, Ingaram un Ralfam par pacietīgo un labo darbu. Vislielākais paldies arī Jolantai Grugulei par audzēkņu gatavošanu sacensībām! Tiksimies peldēšanas sacensībās nākamajā sezonā, kad, iespējams, sacensībās piedalīsies vēl lielāks dalībnieku skaits.

Teo Rakstītājs, KSC

Leave a Reply