Aizvadīts “Koknese sporto” 27.pasākums

Kā jau ierasts pēdējā gada laikā, tad pirmdienu vakari ir tie, kuros dažkārt iekrīt “Koknese sporto” pasākumi, kuros sportot aicināts ikviens sportot gribētājs neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās meistarības. “Koknese sporto” pasākumos galvenais mērķis ir iepazīstināt cilvēkus ar dažādiem sporta veidiem, dot iespēju tos izmēģināt praktiski un pozitīvā atmosfērā pavadīt laiku sportiski un draudzīgi.

Šoreiz spēlējām volejbolu. Pavisam ieradās 37 sportotāji, kurus šoreiz sadalījām divās grupās – lielo grupā, kur spēlēja pieredzes bagātāki un spēcīgāki spēlētāji un mazo grupā, kur spēlēja jaunāki dalībnieki un arī meitenes no pamatskolas klasēm. Varbūt kāda bija arī no vidusskolas, bet tas šoreiz nav tik svarīgi. Tātad kopā bija 6 komandas, katrā grupā pa trim. Katra komanda ar katru spēlēja divus setus līdz 25 punktiem un vajadzības gadījumā arī treso setu, bet šoreiz tas nebija nepieciešams.

Lielo grupā šoreiz vislabāk veicās Ričarda komandai, kuras sastāvā bez Ričarda bija pulcēti arī Matīss Šumskis, Ivo Kokins, Ivo Igaunis, Dāvis Kalniņš un vel kāds puisis, kuram vārdu nepiefiksēju. Otro un trešo vietu šoreiz dalīja Jāņa Andrejeva un Jurģa Rēķa komandas. Savukārt mazo grupā pirmā vieta Raivja Viļuma komandai, kuras sastāvā bija arī Oskars Kalnozols, Kristers Bite, Kristers Gražulis un divas meitenes, kuru vārdus nepiefiksēju. Otrajā vietā šoreiz Edija Eiduka komanda, bet trešie  – Annijas Derkačas komandas spēlētāji.

Nākamais “Koknese sporto” pasākums notiks 27.martā, nevis 20.martā, kā bija ieplānots sākumā. Pasākuma sporta veids tiks paziņots nākamnedēļ. Vēl pirms tam 25.martā būs Ģimeņu sporta diena, kurā aicināts piedalīties ikviens sportot gribētājs. Pasākuma programmā būs dažādas netradicionālas sporta spēles un sporta atrakcijas. Īpaši gaidīsim, protams, ģimenes, bet arī individuālie sportotāji būs gaidīti tikpat laipni.

KSC preses nodaļas apskatnieks Teo Rakstītājs

Leave a Reply