Veterāni piedalās LSVS 54.sporta spēlēs vieglatlētikā telpās

4.martā Rīgas sporta manēžā norisinājās ikgadējās Latvijas sporta veterānu savienības sporta spēles vieglatlētikā telpās, kur piedalījās arī vairāki sporta veterāni no Kokneses novada.

Kokneses komandas sastāvā ar 3 pirmajām vietām izcēlās Anna Lulle, kas savā vecuma grupā uzvarēja 60 metros, tāllēkšanā un augstlēkšanā, bet vīru konkurencē 3 pirmās vietas Jānim Gusevam, kam uzvaras 60 metros, 200 metros un tāllēkšanā. Antra Vītola pievienoja pirmās vietas tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, kā arī otro vietu augstumā, bet Arvīds Vītols izcēlās ar trīs otrajām vietām – augstumā, tālumā un trīssolī. Mārim Eglītim pirmā vieta trīssolī un trešā tālumā, bet Ditai Martinsonei uzvara lodes grūšanā un otrā vieta augstlēkšanā.

Uzvara 3km soļošanā Ingai Ziediņai, kā arī 3.vieta 800 metru skrējienā. Aija Vītola izcīnīja divas otrās vietas – 60 metros un 3km soļošanā, kā arī 3.vietu 200 metros. Aigaram Kalniņam šoreiz 5.vieta 60 metros un 4.vieta 200 metros.

Kokneses un Aizkraukles novadu apvienotā komanda, neskatoties uz to, ka startēja nepilnā sastāvā, kopvērtējumā spēja izcīnīt augsto 8.vietu.

REZULTĀTI

Titulbilde: http://lsvs.lv/foto-galerijas?skatit_gal=1677&bijusi_lapa=/foto-galerijas

KSC

Leave a Reply