Koknesietis Ralfs Eihentāls sacensībās Minskā iegūst sesto vietu.

Aizvadītās nedēļas pēdējās dienas trīssoļlēcējs Ralfs Eihentāls pabija ārpus Latvijas. Ralfs devās uz sacensībām, kuras notika Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Šoreiz Ralfam izcīnīta sestā vieta no astoņiem dalībniekiem.

International Match sacensībās netiek startēt kurš katrs sportists. Startēt tāda mēroga sacensībās ir liels gandarījums. Šādu iespēju varēja izmantot Latvijas čempionāta vieglatlētikā U-20 vecuma grupas uzvarētāji savā disciplīnā. Kā jau ziņojām, Ralfs Latvijas čempionātā ieguva pirmo vietu un tika ierakstīts dalībnieku sarakstā, kuri dosies uz Minsku.

Ralfs uz Minsku devās piektdienā, lai jau sestdien varētu cīnīties par medaļām. Medaļu šoreiz Ralfam iegūt neizdevās, jo uzrādītais rezultāts – 13,36 metri bija sestais labākais. Ļoti sīva bija cīņa par zelta medaļu trīssoļlēkšanā, tikai par vienu centimetru Baltkrievijas sportists pārspēja Turcijas pārstāvi.

Piedāvājam ekskluzīvu iespēju dzirdēt paša Ralfa komentārus par piedzīvoto Minskā: ”Bija diezgan liels uztraukums, bet labā nozīmē. Ar uzrādīto rezultātu neesmu īsti apmierināts, jo sanāca satraumēties un zinu, ka varēju labāk.”

REZULTĀTI

Titulbilde: http://bfla.eu/?page_id=84&album=6391406301013802017#

Gustavs Grīslis, KSC

Leave a Reply