“Koknese sporto” pasākumā izmēģinājām jaunu sporta veidu – Krosmintonu

Kārtējā “Koknese sporto” pasākumā pie mums bija ieradušies viesi no Rīgas un Jelgavas, kas speciāli atvēlēja savu laiku, lai pirmdienas vakarā atbrauktu uz Koknesi un iepazīstinātu koknesiešus ar jaunu sporta veidu – krosmintonu. Diemžēl vien 7 interesenti bja ieradušies izmēģināt šo interesanto un spraigo spēli, bet visi pēc pasākuma bija ļoti apmierināti – gan ar sportisko slodzi, gan gūtajām emocijām.

Bijušie IGKV skolnieki Mārtiņš Žogots un Edgars Rēķis ar krosmintonu nodarbojas jau vairākus gadus un tieši Mārtiņš bija tas, kurš piedāvāja iepazīstināt ar krosmintonu. Aprīlī Koknesē notiks arī krosmintona līgas sacensības, kurās piedalīsies dalībnieki no visas Latvijas, bet “Koknese sporto” ietvaros notika vietējo iedzīvotāju iepazīstināšana ar šo sporta veidu.

Pasākuma sākumā pieredzējušie krosmintonisti iepazīstināja visus ar spēles pamatnoteikumiem un demonstrēja īsu paraugspēli, lai būtu iespējams saprast spēli. Pēc tam visi sanākušie iesildījās un izmēģināja šo sporta veidu un pēc aptuveni 15 minūtēm sākās arī mini turnīrs, kurā piedalījās kopā 9 dalībnieki – Mārtiņu un Edgaru ieskaitot.

Katram dalībniekam divu stundu garumā bija jāaizvada 8 spēles, spēlējot katram ar katru. Pirmās divas vietas šoreiz sadalīja krietni pieredzējušākie – Edgaram Rēķim pirmā vieta, bet Mārtiņam Žogotam otrā vietā. Trešais šoreiz Dāvis Kalniņš, kas zaudēja divas spēles, bet tālākās vietās Niklāvs Vingris, Jurģis Rēķis, Mareks Koļesņikovs, Edgars Kalnozols, Ralfs Eihentāls un Andis Benuševics.

Liels paldies Mārtiņam un Edgaram par izrādīto interesi popularizēt krosmintonu Koknesē un veltīto laiku. Tāpat arī paldies visiem, kas atnāca izmēģināt. Kokneses sporta centra rīcībā tika atstāti arī daži inventāra komplekti, kuri būs pieejami apmeklētājiem krosmintona prasmju izkopšanai. Tiksimies nākamajos pasākumos!

KSC

Leave a Reply