Pasaules sniega diena Koknesē – 21.janvārī!

Beidzot arī šajā ziemas sezonā ir iestajušies īsti ziemīgi laika apstākļi, kas nozīmē lielisko iespēju baudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas – slēpot, slidot, braukt ar ragavām, plēvi, abolīti, snovbordu vai vienkārši atrasties ārā sniegā un baudīt dzestro un veselīgo ziemas gaisu.

Jau trešo gadu pēc kārtas arī Koknesē notiks vispasaules sporta notikums – Pasaules sniega diena, kurā kopumā visā Latvijā piedalīsies ap 30000 dalībnieku. Šī pasākuma mērķis ir iesaistīt cilvēkus, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās meistarības, ziemas sporta aktivitātēs un parādīt, cik vienkārši un aizraujoši ir pavadīt brīvo laiku ārā, gūstot lieliskas emocijas un uzlabojot veselību.

Šogad pasākums norisināsies sestdienā, 21.janvārī un tā sākuma laiks būs plkst. 11:00. Pasākuma programmā būs kopīga iesildīšanās, jautrie stafešu skrējieni, distanču slēpošana un jau ierastais tradicionālais biatlons. Pasākums visticamāk notiks Kokneses stadionā, bet, ja sniega daudzums turpinās palielināties, tad iespējams pasākums tiks pārcelts uz kādu slēpošanai piemērotāku apvidu, bet par to ziņosim nākamnedēļ.

Kas jādara Tev? Tev ir jāieplāno brīva 21.janvāra sestdienas pirmā puse, lai varētu ierasties uz sniega dienu. Ja Tev mājās ir slēpošanas inventārs, tad droši ņem to līdz. Ja Tev mājās ir kāds cits sniega apstākļiem piemērots inventārs (piemēram ragavas vai šļūkšanas vanna) tad ņem līdzi arī to. Uzvelc siltas drēbes, paņem līdzi arī kadu draugu un radu un nāc uz pasākumu. Būs forši un interesanti!

Un arī labas ziņas tiem, kuriem nav savu slēpju – Kokneses sporta centrs ir sarūpējis iespēju pasākuma dienā tikt pie slēpju komplekta (pavisam 10 komplekti būs pieejami), lai izmēģinātu slēpošanu un varbūt arī biatlonu. Par slēpju rezervēšanas procesu informēsim tuvāko dienu laikā. Tāpat arī tuvāko dienu laikā mēģināsim iebraukt stadionā sniegu, lai varētu uzsākt slēpošanas sezonu arī Koknesē.

Videoapskats no Pasaules sniega dienas 2016

Foto: Dace Svētiņa

Jebkuru jautājumu gadījumā droši sazinieties ar mums pa 29360940 vai sportacentrs@koknese.lv! Tiekamies 21.janvārī!

Leave a Reply