Koknese ANČ telpu futbolā pirmo apli noslēdz kā pirmie

Jau gandrīz pirms desmit dienām noslēdzās pirmais spēļu aplis Aizkraukles novada atklātajā čempionātā telpu futbolā. Ar 10:1 uzvaru pār Pļaviņām, pirmo apli noslēdza arī Kokneses komanda, kura, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai šobrīd ieņem arī pirmo kopvertējumā.

Šogad turnīrā piedalās ierastais komandu skiats – piecas, kas tā jau ir trešo sezonu pēc kārtas. Līdz ar to katra komanda aizvada divu apļu turnīru, katra ar katru tiekoties 2 reizes un kopā nospēlējot 8 spēles.

Kokneses komanda pirmajā spēlē visnotaļ pārliecinoši pārspēja Skrīverus ar 4:2. Ļoti labi iesāka arī spēli pret StepTrans, kad pēc puslaika bija vadībā ar 3:0, bet aizvadot vienu no sliktākajiem spēles nogriežņiem komandas vēsturē, piekāpās ar 3:4. Trešajā kārtā tika sagrauta Aizkraukle ar 6:2, bet 4.kārtā vēl pārliecinošāka uzvara ar 10:1 pār Pļaviņām. Līdz ar to kopvertējumā pagaidām pirmā vieta, lai gan tuvākajiem sekotājiem Skrīveriem un StepTrans punktu tikpat. Tikai pateicoties labākai gūto un zaudēto punktu attiecībai, Koknese pagaidam vadībā.

Turnīra un komandas rezultatīvākais spēlētājs šobrīd ir Didzis Bērziņš, kurš guvis 8 vārtus, bet sešus guvis Ilmārs Kalniņš, kas bija labākais vārtu guvējs 14/15 sezonā.

Čempionāts atsāksies jaunajā gadā, kad svarīgākās spēles būs 4.janvārī pret Skrīveriem un 11.janvārī pret StepTrans. Visas spēles notiek Aizkraukles sporta centrā. Turnīra statistiku vr aplūkot šeit: ANČ telpu futbolā 16/17

KSC

Leave a Reply