Koknesieši piedalīsies Aizkraukles atklātajos čempionātos basketbolā un telpu futbolā

Kā jau ierasts katru sezonu, Aizkraukles sporta centrs rīko atklatos čempionātus basketbolā un telpu futbolā, kur šogad piedalīsies arī Kokneses komandas. Basketbolā čempionāts sāksies 1.novembrī, kad Kokneses komanda mērosies spēkiem ar komandu Policija, bet čempionāts telpu futbolā sāksies 2.novembrī, kad plkst. 20:30 Aizkraukles sporta centrā sāksies spēle starp Koknesi un Skrīveriem.

Pērn čempionāts basketbolā nenotika, bet šogad tas ir atgriezies. Kokneses komanda pēdējo reizi šajā turnīrā piedalījās 2014./2015.gada sezonā, kad tika iegūta trešā vieta. Šajā sezonā komandas sastāvā notikušas lielas izmaiņas, jo vairaki pieredzējuši basketbolisti vairs nespēlē, bet viņu vietā ir perspektīva jaunā maiņa. Komandas pamatu veidos I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi, kuriem šī būs pirmā pieredze šādos turnīros, bet viņus pirmajās spēlēs ievadīs arī daži pieredzējušie spēlētāji. Turnīra statistika un turnīra tabulu var apskatīt arī mūsu mājaslapas rezultātu sadaļā.

Savukārt telpu futbola čempionātā Kokneses komanda pērn ierindojās 2.vietā, pavisam nedaudz piekāpjoties uzvarētājiem no Pļaviņām. Tomēr sezonas noslēgums padevās pavisam priecīgs, jo tika izcīnīts Vairogi AB kauss, pārspējot Skrīverus un Aizkraukli. Šajā sezonā komandas sastāvs palicis nemainīgs un ierindā ir visi spēlētāji, kas spēlēja pērn. Visu aktuālo informāciju par turnīru var apskatīt mūsu mājaslapas rezultātu sadaļā.

Komandas būs priecīgas arī par skatītājiem, kuri bez maksas var apmeklēt spēles klātienē Aizkraukles sporta centrā.

KSC preses daļa

Leave a Reply