Kalendārs 2017

Pasākumu kalendārs tiek pastāvīgi atjaunots un papildināts, lūdzu sekojiet līdzi izmaiņām.

NOVEMBRIS

  • 03.nov   KNČ basketbolā, Mareks Team – Profene, KSC, plkst. 18:45
  • 03.nov   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Picnic Team BC, KSC, plkst. 20:20
  • 03.nov   LVF kausa izcīņa volejbolā U-19 vecuma jauniešiem, Jelgava
  • 05.nov   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Jaunjelgava/Daudzese , Aizkraukles SC, plkst. 18:00
  • 10.nov   LSSF sacensības volejbolā vidusskolām (1998. – 2001.dz.g.), KSC, plkst. 10:00
  • 10.nov   KNČ basketbolā, Beisis – Picnic Team, KSC, plkst. 18:45
  • 10.nov   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Profene, KSC, plkst. 20:20
  • 11.nov   Vecmeistaru peldēšanas sacensības “Kokneses rudens”, KSC peldbaseins, plkst. 10:00
  • 11.nov   SACENSĪBAS ATCELTAS !!! Ielu sacensības 2017, TELPU FUTBOLA turnīrs, KSC plkst 10:00 NOLIKUMS
  • 11.nov   LČ florbolā, 2.līga, Daudzese/Jaunjelgava – Koknese/Aizkraukle, Daudzese, plkst. 20:00
  • 16.nov   LČ florbolā, 2.līga, SK Coyote – Koknese/Aizkraukle, Inčukalns, plkst. 20:00
  • 17.nov   KNČ basketbolā, Mareks Team – Radi un Draugi, KSC, plkst. 18:45
  • 17.nov   KNČ basketbolā, Picnic Team – Aizkraukle, KSC, plkst. 20:20
  • 22.nov   Koknese sporto. TELPU FUTBOLS. (Pasākumā piedalās RFS treneris Viktors Suraks), KSC, plkst. 18:30
  • 23.nov   LČ florbolā, 2.līga, Līgatne – Koknese/Aizkraukle, Līgatne, plkst. 20:00
  • 24.nov   KNČ basketbolā, Beisis – Aizkraukle, KSC, plkst. 19:00
  • 25.nov   ANSS sacensības vieglatlētikā telpās U-12 vecuma grupai, Aizkraukles SC, plkst. 10:00
  • 25.nov   Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, Siguldas SC, plkst. 11:00
  • 26.nov   Vidzemes čempionāts futbolā 2007.g.dz.zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 30.nov   ANSS skolu sacensības basketbolā pamatskolām (2002.dz.g. un jaunāki). KSC. plkst. 10:00

DECEMBRIS

  • 01.dec   KNČ basketbolā, Mareks Team – Picnic Team, KSC, plkst. 18:45
  • 01.dec   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Beisis, KSC, plkst. 20:20
  • 02.dec   Ielu sacensības 2017, volejbola turnīrs, KSC plkst 10:00, OBLIGĀTA IEPRIEKŠPIETEIKŠANĀS ! NOLIKUMS
  • 02.dec   ANSS sacensības vieglatlētikā telpās U-14 vecuma grupai, Aizkraukles SC, plkst. 10:00
  • 02.dec   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FK Valka, KSC, plkst. 19:00
  • 03.dec   Vidzemes čempionāts futbolā 2006.g.dz.zēniem, KSC, plkst. 10:00
  • 03.dec   LČ florbolā, 2.līga, Valmiera – Koknese/Aizkraukle, Valmiera, plkst. 19:00
  • 04.dec   Koknese sporto. VOLEJBOLS, KSC, plkst. 18:30
  • 06.dec   KNČ basketbolā, Beisis – Mareks Team, KSC, plkst. 19:00
  • 08.dec   LSSF sacensības volejbolā pamatskolām (2002. – 2005.dz.g.). KSC, plkst.10:00
  • 08.dec   KNČ basketbolā, Aizkraukle – Mareks Team, KSC, plkst. 18:45
  • 08.dec   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Picnic Team, KSC, plkst. 20:20
  • 09.dec   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Pēdu nav, KSC, plkst. 19:00
  • 11.dec   Koknese sporto. BASKETBOLS, KSC, plkst. 18:30
  • 15.dec   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Aizkraukle, KSC, plkst. 18:45
  • 15.dec   KNČ basketbolā, Beisis – Picnic Team, KSC, plkst. 18:45
  • 16.dec   ANSS sacensības vieglatlētikā telpās U-16 un U-18 grupām, Aizkraukles SC, plkst. 10:00
  • 16.dec   Ielu sacensības 2017, basketbola turnīrs, KSC plkst 10:00 OBLIGĀTA IEPRIEKŠPIETEIKŠANĀS ! NOLIKUMS
  • 16.dec   Kokneses novada sportistu godināšanas pasākums, 20:00
  • 16.dec   LČ florbolā, 2.līga, FK Kalsnava – Koknese/Aizkraukle, Kalsnava, plkst. 18:00
  • 20.dec   Koknese sporto. KROSMINTONS (Mārtiņš Žogots), KSC, plkst. 19:00

JANVĀRIS

  • 04.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 05.jan   Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-12 grupai, MSC, plkst. 11:00
  • 07.jan   Atklātās sacensības vieglatlētikā “Daugava 2017”, Jēkabpils
  • 08.jan   Latvijas čempionāts soļošanā telpās, Rīgas sporta manēža
  • 09.jan   “Koknese sporto” 23.pasākums – FLORBOLS, KSC sporta halle, plkst. 18:30
  • 11.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Step Trans, Aizkraukles SC, plkst. 19:30
  • 12.jan   ANČ basketbolā, Koknese – Policija/UPZ, pusfināls, Aizkraukles SC, plkst. 20:00
  • 13.jan   Ogres novada SC atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 grupā, OSC, plkst. 14:00
  • 14.jan   LVS kausa I posms, Kuldīga
  • 14.jan   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Valmiera – Koknese, Vidzemes OC, plkst. 13:30
  • 17.jan   ANČ basketbolā, Koknese – Veterāni, spēle par 3.vietu, Aizkraukles SC, plkst. 20:00
  • 18.jan   ANČ telpu futbolā, Koknese – Aizkraukle, Aizkraukles SC, plkst. 19:30
  • 19.jan   ANSS reģionālās skolu sacensības volejbolā vidusskolām, Aizkraukles SC, plkst. 10:00
  • 20.jan   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Kalsnava – Koknese, Kalsnava, plkst. 20:00
  • 21.jan   Pasaules sniega diena Koknesē (slēpošana, ziemas stafetes, biatlons) Koknese, plkst. 11:00 AFIŠA
  • 21.jan   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Koknese – Valka, KSC, plkst. 19:00
  • 23.jan   “Koknese sporto” 24.pasākums – KROSMINTONS, KSC sporta halle, plkst. 18:30
  • 24.jan   ANSS reģionālās skolu sacensības volejbolā pamatskolām, KSC, plkst. 10:00
  • 26.jan   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Koknese – Limbaži, KSC, plkst. 21:00
  • 27.jan   Latvijas studentu čempionāts vieglatlētikā telpās, Rīgas sporta manēža

FEBRUĀRIS

  • 01.feb   ANČ telpu futbolā, Koknese – Pļaviņas DM, Aizkraukles SC, plkst. 20:30
  • 02.feb   Jēkabpils SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai, Jēkabpils, plkst. 13:00
  • 03.feb   Latvijas skolu ziemas olimpiskais festivāls, Ērgļi
  • 04.feb   Kokneses kausa izcīņa volejbolā U-12 grupai, KSC, plkst. 10:00
  • 04.feb   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Koknese – Sala, KSC, plkst. 19:00
  • 04.feb   LČ vieglatlētikā telpās U-18 un U-20 grupās, Kuldīga
  • 06.feb   “Koknese sporto” 25.pasākums – BASKETBOLS, KSC sporta halle, plkst. 18:30
  • 11.feb   KSC atklātās sacensības galda tenisā un novusā, KSC, plkst. 10:00 AFIŠA NOLIKUMS
  • 11.feb   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Rēzekne – Koknese, Rēzeknes ģimn., plkst. 19:30
  • 11.feb   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, 2.posms, Vietalva
  • 12.feb   LČ vieglatlētikā U-14 grupai, Rīgas sporta manēža
  • 15.feb   SS Arkādija sacensības vieglatlētikā U-12 grupai, plkst. 14:00, Rīgas sporta manēža
  • 16.feb   ANSS reģionālās skolu sacensības tautas bumbā, KSC, plkst. 10:00
  • 16.feb   Jēkabpils SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai, Jēkabpils, plkst. 13:00
  • 18.feb   LČ vieglatlētikā, Kuldīga
  • 18.feb   Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā U-16 grupā, Daugavpils
  • 18.feb   Madonas novada čempionāts spēka trīscīņā, Madona
  • 19.feb   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Pēdu nav – Koknese, Rencēni
  • 20.feb   “Koknese sporto” 26.pasākums – TELPU FUTBOLS, KSC sporta halle, plkst. 18:30
  • 23.feb   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Rubene – Koknese, Kocēni., plkst. 21:30
  • 23.feb   Pasaules čempionāts distanču slēpošanā, Lahti
  • 24.feb   LČ vieglatlētikā U-16 grupā, Rīgas sporta manēža
  • 25.feb   International Match U20, Minska, Baltkrievija
  • 26.feb   LČ florbolā, 2.līga, Vidzemes zona, Rēzekne – Koknese, Rēzekne., plkst. 14:00
  • 28.feb   “Lāses kauss 2017”, 1.atlases kārta, KSC, plkst. 10:00

MARTS

  • 02.mar   Madonas BJSS sacensības vieglatlētikas pieccīņā U-12 grupai, Madona
  • 05.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Ķekava – Koknese, Ķekava., plkst. 19:00
  • 06.mar   “Koknese sporto” 27.pasākums – VOLEJBOLS, KSC sporta halle, plkst. 18:30
  • 07.mar   IGKV peldēšanas sacensības, KSC peldbaseins, plkst. 13:00 – 16:00
  • 11.mar   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, 3.posms, Madona
  • 11.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Koknese – Ķekava, KSC., plkst. 19:30
  • 16.mar   Jēkabpils sporta skolas sacensības daudzcīņās U-14 un U-12 grupām, Jēkabpils
  • 18.mar   Kokneses zolmeistars, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 18.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Tērvete – Koknese, Irlava, plkst. 10:00
  • 19.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Tērvete – Koknese, Irlava, plkst. 16:00
  • 24.mar   Latvijas jaunatnes čempionāta FINĀLS volejbolā U-16 grupā
  • 25.mar   Kokneses novada ģimeņu sporta diena , KSC, plkst. 10:30 AFIŠA
  • 25.mar  Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā, Salaspils
  • 25.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Koknese – Tērvete, KSC., plkst. 19:30
  • 26.mar   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Koknese – Tērvete, KSC., plkst. 19:30
  • 27.mar   “Koknese sporto” 28.pasākums – SUPERSPĒLES, KSC sporta halle, plkst. 18:30

APRĪLIS

  • 02.apr   LČ florbolā, 2.līga, PLAY-OFF, Tervete – Koknese, Irlava, plkst. 12:00
  • 08.apr   “Lāses kauss” finālsacensības, Rīga, plkst. 10:00
  • 09.apr   LČ florbolā 2.līga, FINĀLS, Koknese – Limbaži, Valmiera, plkst. 17:00
  • 10.apr   “Koknese sporto” 29.pasākums – FUTBOLS, plkst. 18:00
  • 20.apr   ANSS sezonas atklāšanas sacensības “Metēju diena” U-18 un U-20 grupām, Aizkraukle
  • 22.apr   Latvijas krosmintona līgas posms, KSC, plkst. 10:00 AFIŠA
  • 22.apr   KSC atklātās sacensības peldēšanā, KSC peldbaseins, plkst. 10:00 AFIŠA   NOLIKUMS
  • 22.apr   Latvijas čempionāts soļošanā, Ogre
  • 25.apr   ANSS sezonas atklāšanas sacensības “Metēju diena” U-16, U-14 un U-12 grupām, Aizkraukle
  • 29.apr   KSC atklātās sacensības spēka trīscīņā, KSC, plkst. 10:30 NOLIKUMS

MAIJS

  • 06.mai   Velo orientēšanās / rogaininga sacensības komandām, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 09.mai   ANSS reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 12.mai   Latvijas 27. Studentu Universiāde vieglatlētikā, Rīga
  • 12.mai   Ielu sacensību 2017 turnīrs HOKEJĀ, Ogre, plkst. 22:00 AFIŠA NOLIKUMS
  • 15.mai   “Koknese sporto” 30.pasākums – STRĪTBOLS, KSC, plkst. 18:00
  • 18.mai   ANSS reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U-16 un U-14 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 19.mai   Latvijas 70. skolēnu spartakiāde, sacensības vieglatlētikas četrcīņā, KSC stadions
  • 23.mai   ANSS reģionālās skolu sacensības vieglatlētikā U-12 un U-10 grupām, Aizkraukle, plkst. 10:00
  • 26.mai   Latvijas 70.skolēnu spartakiāde, Jauno vieglatlētu kauss, KSC stadions
  • 26.mai   Strītbola sacensības “Kokneses asfalts”, KSC stadions, plkst. 18:30 AFIŠA
  • 27.mai   KNAČ pludmales volejbolā, 1.posms, Vecbebri, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 29.mai   “Koknese sporto” 31.pasākums – PLUDMALES VOLEJBOLS, KSC, plkst. 18:00 AFIŠA

JŪNIJS

  • 2.jūn   KSC atklātās Skeitparka sacensības, KSC skeitparks, plkst. 18:00 NOLIKUMS
  • 3.jūn   Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem “Viestura kauss”, Kokneses stadions, plkst. 12:00 PROGRAMMAS PROJEKTS NOLIKUMS
  • 03.jūn   KNAČ pludmales volejbolā, 2.posms, Irši, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 07.jun   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā, Iecava
  • 12.jūn   “Koknese sporto” 32.pasākums – FRĪSBIJS, KSC, plkst. 18:00 AFIŠA
  • 13.jūn   Valmieras spēles vieglatlētikā bērniem, Valmiera, plkst 12:00
  • 16.jūn   Rīgas čempionāts vieglatlētikā, Ogre
  • 17.jūn   Kokneses novada sporta svētki, KNAČ pludmales volejbolā 3.posms, Kokneses stadions, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 21.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, Saldus

JŪLIJS

  • 01.jūl   Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām, Ventspils
  • 08.jūl   Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Cēsis/Ogre
  • 29.jūl   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Ogre
  • 29.jul   KNAČ pludmales volejbolā, 4.posms, Irši, plkst. 10:00 NOLIKUMS

AUGUSTS

  • 18.aug   Ielu sacensību 2017 turnīrs STRĪTBOLĀ, KSC, plkst. 18:00 NOLIKUMS

SEPTEMBRIS

  • 02.sep   Ielu sacensību 2017 turnīrs FUTBOLĀ, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 02.sep   Ielu sacensību 2017 turnīrs PLUDMALES VOLEJBOLĀ, KSC, plkst. 13:00 NOLIKUMS
  • 02.sep   LAT-LTU-EST starptautiskais mačs soļošanā un LČ 5 km šosejā, Tukums
  • 09.sep   Kokneses kauss volejbolā 2017, Kokneses sporta halle, plkst. 10:00
  • 09.sep   KSC atklātās sacensības vieglatlētikā, KSC stadions, plkst. 11:00 PROGRAMMAS PROJEKTS NOLIKUMS
  • 15.sep  Atlases sacensības ISF skolu čempionātam volejbolā, KSC plkst.10:00
  • 22.sep   Olimpiskā diena 2017, KSC stadions, plkst. 10:00
  • 23.sep   Kokneses kauss vieglatlētikas mešanu disciplīnās jaunatnei 2017, Kokneses stadions, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 23.sep   Jāņa Daliņa piemiņas sacensības soļošanā, Ogre
  • 29.sep   LVF kausa izcīņa U19 vecuma grupā, 1.posms, Kuldīga

OKTOBRIS

  • 03.okt   ANSS skolu sacensības rudens krosā, Jaujas, plkst. 11:00 NOLIKUMS
  • 07.okt   Kokneses atklātais čempionāts spiningošanā no laivām ekipāžām un komandām, Daugavas ūdenskrātuve, plkst. 6:30 NOLIKUMS
  • 07.okt   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FK Kalsnava, KSC, plkst. 19:00
  • 13.okt   KNČ basketbolā, Beisis – Profene, KSC, plkst. 18:45
  • 13.okt   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Mareks Team, KSC, plkst. 20:20
  • 14.okt   LČ florbolā, 2.līga, Rēzeknes BJSS – Koknese/Aizkraukle, Rēzekne, plkst. 19:00
  • 15.okt   Koknese sporto. NŪJOŠANA (pasākumā piedalās Zigrīda Sprukte), Kokneses stadions, plkst. 10:00
  • 15.okt   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Jēkabpils, Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 16.okt   Koknese sporto. FLORBOLS (pasākumā piedalās Jānis Salcevičs no Lielvārdes SC), KSC, plkst. 18:30
  • 20.okt   KNČ basketbolā, Mareks Team – Beisis, KSC, plkst. 18:45
  • 20.okt   KNČ basketbolā, Aizkraukle – Picnic Team BC, KSC, plkst. 20:20
  • 21.okt   Kokneses kauss telpu futbolā, KSC, plkst.10:00 NOLIKUMS
  • 21.okt   LČ florbolā, 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Smiltene 09, KSC, plkst. 19:00
  • 27.okt   KNČ basketbolā, Picnic Team BC – Mareks Team, KSC, plkst. 18:45
  • 27.okt   KNČ basketbolā, Radi un Draugi – Beisis, KSC, plkst. 20:20
  • 28.okt   Zolītes sacensības “Kokneses rudens”, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS
  • 28.okt   Latvijas 4. skolotāju kausa izcīņa volejbolā, KSC, plkst. 10:00
  • 28.okt   LČ florbolā, 2.līga, Liepupe – Koknese/Aizkraukle, Liepupe, plkst. 13:00