Gudļevskis uzvar Vācijas līgā un tiek atzīts par labāko vārtsargu

Lielisku sezonu Vācijas hokeja čempionāta DEL līgā aizvadījis bijušais koknesietis Kristers Gudļevskis. Ar savu sniegumu Kristers palīdzēja savai komandai Brēmerhafenes “Fishtown PInguins” izcīnīt uzvaru regulārajā sezonā, kā arī izpelnījies regulārā turnīra labākā vārtsarga titulu.

Kristers uz Brēmerhāfeni pārcēlās pēc pērn izcīnītā čempiona titula Zviedrijas Allsvenskan līgā kopā ar “Modo”. Šī sezona Vācijā iznākusi ļoti veiksmīga gan komandai gan Kristeram pašam. 52 spēlēs komanda spēja savākt 107 punktus, kas bija par pieciem vairāk nekā otrajā vietā finišējušajai Berlīnes “Eisbaren” komandai. Gudļevskis aizvadīja 45 spēles, kurās tika izcīnīta 31 uzvara. Vidēji mačā tika ielaistas 2.09 ripas un atvairīti 91.44% metienu. Ar to bija pietiekami, lai Kristeru atzītu par sezonas labāko vārtsargu DEL līgā!

Šobrīd ir sākušās izslēgšanas spēles un pirmajā kārtā Brēmerhāfene spēlē pret Ingolštates komandu. Aizvadīta viena spēle, kuru ar 6:4 uzvarēja Gudļevska komanda un līdz ar to sērijā rezultāts ir 1-0. Sērija notiek līdz kādas komandas četrām uzvarām. Nākamā spēle tiks aizvadīta 20.martā.

PENNY DEL Award Show, Kristers Gudļevskis pirmais no kreisās puses. Foto: www.penny-del.org

Izmantotie resursi:

flashscore.com

PENNY DEL – Nicolas Mattinen ist Spieler des Jahres in der PENNY DEL (penny-del.org)

KSC

Leave a Reply