Eiduka noslēdz PK sezonu ar 17.vietu kopvērtējumā

Kārtējo Pasaules kausa sezonu noslēgusi latviešu slēpotāja no Vecbebriem Patrīcija Eiduka, kura šosezon sasniegusi jaunu rekordu Pasaules kausa kopvērtējumā, izcīnot 17.vietu. Pēdējā posmā Zviedrijā, Falunā, Patrīcijai 46.vieta sprintā, 37.vieta 10 kilometros un 27.vieta 20 kilometros.

Jau pērn Patrīcija aizvadīja ļoti veiksmīgu sezonu, kopvērtējumā ierindojoties 22.vietā, bet šosezon rezultāts uzlabots par piecām vietām un sezona noslēgta ar 17.labāko punktu summu Pasaulē. Par sezonas uzvarētāju kļuva amerikāniete Džesika Diginsa.

Šajā sezonā veiksmīgākais starts Patrīcijai bija Tour de Ski noslēdzošajā posmā Valdifjemē, kurā tika izcīnīta augstā 5.vieta 10km brīvajā stilā ar noslēgumu pret kalnu slēpošanas nogāzi. Vēl izceļami starti 30.decembrī Toblahā sprintā, kur tika izcīnīta 10.vieta, 1.janvārī turpat Toblahā 11.vieta 25km iedzīšanā, 18.februārī Mineapolisā 8.vieta 10km brīvā stila distancē un 12.vieta sprintā 3.martā Lahti.

Sveicam Patrīciju ar lielisko sniegumu visas sezonas garumā, vēlam pienācīgi atpūsties pēc nogurdinošā sacensību grafika un lai nākamā sezona vēl veiksmīgāka ar jauniem sasniegumiem un uzvarām!

fis-ski.com

KSC

Leave a Reply