Koknesieši gūst punktus pret Rēzeknes BJSS; FK “Kalsnava” Austrumu divīzijas līderpozīcijā

18.februārī Kokneses sporta centrā tika aizvadīta Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2.līgas spēle starp FK Kalsnava komandu un Rēzeknes BJSS.
Kā jau iepriekš ziņojām, FK Kalsnava sastāvā spēles aizvada koknesieši – Niklāvs Vingris, Rihards Krauklis, Juris Tomaševskis, kā arī aizkrauklietis Vitālijs Lubgāns.

Piektdienas spēli pārliecienoši sāka Kalsnavas komanda, pirmo periodu noslēdzot ar rezultātu 3-0. Pēc sekmīgas Niklāva piespēles pirmo punktu komandas labā guva Rihards Krauklis. Otro punktu nodrošināja Rūdolfa Brieža precīzs raidījums vārtos, bet trešo punktu atkārtoti guva Krauklis.
Otrajā spēles periodā pretinieki panāca spēles rezultāta izlīdzinājumu, noslēdzot periodu ar rezultātu 3-3.
Trešais periods iesākās gūstot vārtus rēzekniešiem, bet drīz vien Rūdolfs Briedis rezultātu tablo panāca 4-4. Spēles pēdējās minūtēs vēl vienus vārtus guva Rēzeknes BJSS, līdz ar to kalsnaviešiem šoreiz nācās piekāpties ar 4-5.
Par komandas labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts vārtsargs Vitālijs Lubgāns, kurš no 40 metieniem spēja atraidīt 35.

Šobrīd vīriešu 2.līgas Austrumu divīzijas turnīra tabulas pirmajā vietā pēc aizvadītām 17 spēlēm ar 41 punktu atrodas FK “Kalsnava”, otrajā vietā Līgatne pēc aizvadītām 15 spēlēm ar 33 punktiem , bet trešajā vietā Rēzeknes BJSS pēc aizvadītām 17 spēlēm ar 32 punktiem.

25. februārī Kalsnavas pamatskolā FK “Kalsnava” atkārtoti tiksies ar Rēzeknes BJSS.

KSC

Leave a Reply