KNAČ otrajā posmā pludmales volejbolā uzvar Linda Sudāre/Sanita Šreibere un Audris Arzovs/Niklāvs Vingris

Šajā vasarā tiek aizvadīts jau sestais Kokneses novada atklātais čempionāts (KNAČ) pludmales volejbolā. Pagājušajā nedēļā Kokneses smilšu volejbola laukumos notika seriāla otrais posms, kurā uzvaras izcīnīja komandas “777” (Audris Arzovs/Niklāvs Vingris) un “Hekate” (Linda Sudāre/Sanita Šreibere). Šie abi pāri pirms noslēdzošā posma Iršos arī izvirzījušies KNAČ kopvērtējuma līderpozīcijās.

Vīru konkurencē KNAČ 2019 pirmajā posmā startēja vienpadsmit komandas. Par labākajiem kļuva “777” duets Audris Arzovs un Niklāvs Vingris, kuri finālā pārspēja “Cikos par bronzu” jeb Edgaru Glāznieku un Lauri Larionovu. Savukārt mazajā finālā “Bebri” (Viesturs Mozga un Nauris Fridrihsons) izrādījās pārāki par “Žigsi” jeb Renātu Cīruli un Raivi Pālēnu. Par KNAČ Kokneses posma vērtīgāko spēlētāju tika atzīts “Žigsis” spēlētājs Raivis Pālēns.

Kopvērtējumā vīru konkurencē pārliecinošā pirmajā vietā ar maksimāli iespējamajiem 12 punktiem izvirzījušies abu posmu uzvarētāji Audris Arzovs un Niklāvs Vingris. Dalītā otrajā/trešajā vietā ar septiņiem punktiem Viesturs Mozga/Nauris Fridrihsons un Renāts Cīrulis/Raivis Pālēns. Viņiem ar pieciem punktiem seko līdz šim vienā posmā startējušie un pa vienai otrajai vietai ieguvušie Vasīlijs Trusovs/Edgars Līcītis un Edgars Glāznieks/Lauris Larionovs.

Savukārt dāmu konkurencē Kokneses posmā startēja četri pāri, starp kuriem labākās bija “Hekate” jeb Linda Sudāre un Sanita Šreibere, kuras cīņā par uzvaru apsteidza Agitu Šteinbergu un Kristu Ģēģeri. Trešo vietu ieguva Dagmāra un Rudīte Luckānes, bet ceturtajā vietā ierindojās Daila Jansone un Līga Riekstiņa. Par posma vērtīgāko spēlētāju tika atzīta uzvarētājkomandas “Hekate” spēlētāja Sanita Šreibere.

Dāmu konkurencē kopvērtējumā ar 11 iegūtiem punktiem pārliecinošā pirmajā vietā izvirzījušās Linda Sudāre un Sanita Šreibere, kuras vienīgās piedalījušās abos aizvadītajos posmos. Ar izcīnītiem sešiem punktiem viņām seko pirmā posma uzvarētājas Ilona Vabale un Svetlana Vihrova, bet ar pieciem punktiem kopvērtējuma trešo vietu šobrīd ieņem Kokneses posma sudraba laureātes Agita Šteinberga un Krista Ģēģere.

Čempionāta trešais un noslēdzošais posms norisināsies 29. jūnijā Iršos. Tiekamies nākamajā KNAČ posmā un citās sacensībās Kokneses novadā!

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply