Aizvadīts “Koknese sporto” 62. pasākums – futgolfs

Saulainā 3.jūnija vakarā notika 62. “Koknese sporto” pasākums. Šoreiz koknesieši izmēģināja futgolfu. Tā ir salīdzinoši jauna spēle, kas notiek pēc golfa principiem, tikai ierastā inventāra vietā tiek sperta futbolbumba. “Koknese sporto #62” futgolfa izmēģinājuma pasākums pulcēja 16 sportotgribētājus, kas ļāva izveidot astoņus pārus un aizvadīt aktīvas un aizraujošas sacensības.

Astoņi pāri aizvadīja astoņu bedrīšu turnīru, pāra dalībniekiem sitienus izpildot pārmaiņus. Precīzāk – Kokneses sporta centra teritorijas saudzēšanas nolūkos bedrīte bija tikai viena, bet tā bija jāsasniedz no astoņiem KSC teritorijā izvietotiem sākumpunktiem. Par uzvarētājiem tika pasludināts tas pāris, kurš astoņu laukumus veica ar iespējami mazāk sitieniem.

Pasākums aizritēja aktīvā, draudzīgā, bet arī pietiekami sīvā sāncensībā. Mazākais sitienu skaits, kas izrādījās nepieciešams kāda laukuma veikšanai, bija četri, savukārt lielākais – vienpadsmit. Trim pāriem – Rojam/Ērikam, Ivo/Krišjānim, Agnesei/Raivo –  kādu no kārtām izdevās pabeigt ar četriem sitieniem, savukārt četri pāri – Līva/Ilmārs, Agnese/Raivo, Ivo/Krišjānis un Kristaps/Haralds – demonstrēja stabilāko sniegumu, nevienā no trasēm neiztērējot vairāk par deviņiem sitieniem.

Pirms pēdējās kārtas uz uzvaru reāli pretendēja pieci pāri, kurus tobrīd šķīra divu sitienu tiesa. Noslēdzošajā kārtā saspringtā cīņā viens uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, jo izrādījās, ka uzreiz četri pāri astoņu laukumu pievarēšanai izmantojuši vienādu sitienu skaitu – 56 raidījumus. Pēdējā kārtā vistuvāk uzvarai bija Agnese un Raivo, tomēr izšķirošais sitiens bija tikai nedaudz neprecīzs un arī šis pāris sacensības noslēdza ar 56 sitienu summu.

Līdz ar to par pirmā “Koknese sporto” futgolfa turnīra uzvarētājiem kļuva četri pāri – Līva Zvaigzne/Ilmārs Kalniņš, Agnese Dzirkale/Raivo Grīslis, Raivis Kurnigins/Krišjānis Dadzītis un Rojs Eglītis/Ēriks Vilde, visiem pa 56 sitieniem! Nedaudz vairāk sitienus ceļā uz finišu izmantoja Kristaps Lejiņš/Haralds Nungurs (58), Nauris Korklišs/Rainers Šmits (59), Ivo Kokins/Kristers Barons (60) un Didzis Bērziņš/Patriks Driba (66).

Pateicamies visiem sportotgribētājiem par atsaucību un tiekamies nākamajos Kokneses sporta centra pasākumos!

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply