Kokneses volejbolisti brauks uz Latvijas Jaunatnes Olimpiādi Jelgavā

25. un 26.maijā Kokneses sporta centra sporta hallē norisinājās kvalifikācijas sacensības volejbolā, kur 2001.gadā dzimušie un jaunāki sportisti sacentās par iespēju nokļūt Latvijas Jaunatnes Olimpiādes finālsacensībās Jelgavā, kuras norisināsies 5., 6. un 7.jūlijā.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde notiek katru otro gadu. Tajā tiek aizvadītas sacensības visos olimpiskajos sporta veidos un tā ir lieliska iespēja Latvijas jaunajiem sportistiem sacensties vienuviet. Tajā pat laikā Olimpiāde ir veidota pēc Olimpisko sppēļu līdzības, lai sportisti justos kā svētkos nevis ikdienas sacensībās – ir atklāšanas un noslēguma parādes, ir akreditācijas kartes, ir speciāli gatavoti sporta tērpi un citas lietas.

Kokneses novada U-19 volejbola komanda šogad bija pieteikusies kvalifikācijas sacensībām un aizvadītajā nedēļas nogalē bija nepieciešams iekļūt trīs labāko komandu skaitā no četrām, lai nodrošinātu vietu finālsacensībās. Tas arī izdevās – ar 3:2 tika pārspēta Talsu komanda, ar 3:0 pieveikta Liepāja, bet pret Rīgas komandu piedzīvots zaudējums ar 0:3. Līdz ar to komanda ieguva 2.vietu kvalifikācijas sacensībās un ceļazīmi uz finālu. Šī būs pirmā reize, kad Kokneses novads Jaunatnes Olimpiādē būs pārstāvēts ar sporta spēļu komandu. Līdz šim olimpiādē mūsu sportisti bija piedalījušīes vieglatlētikā, peldēšanā, pludmales volejbolā, riteņbraukšanā un jāšanas sportā.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis, Mikus Gabranovs, Raivis Pālēns, Matīss Šumskis, Matīss Zaļais, Atis Blaus un Kristers Leķis. Komandu gatavoja un vadīja Ivars Māliņš.

KSC

Leave a Reply