„Koknese sporto” ietvaros janvāris būs basketbola mēnesis

Jaunajā gadā arī dažas jaunas tradīcijas! Tas attiecas arī uz „Koknese sporto” pasākumiem, kuros jau esošās un populārās aktivitātes visa gada garumā papildinās dažādi meistarības un prasmju konkursi, kā arī tās pašas tradicionālās sporta spēles nedaudz citādākās izpausmēs. Līdz ar to pasākuma dalībnieki sacentīsies ne tikai komandu ieskaitē, bet arī individuāli, pierādot savas prasmes, ātruma īpašības un visvisādus citus īpašos talantus.

Šo gadu sāksim ar vienu no līdz šim populārākajiem un apmeklētākajiem „Koknese sporto” pasākumiem – basketbolu, pasludinot to par janvāra pirmdienu sporta veidu. Visas janvāra pirmdienas pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties atšķirīgu formātu basketbola cīņās, kā arī individuālajos konkursos, tādā veidā pelnot punktus un kopvērtējumā noskaidrojot individuāli labākos groza bumbas meistarus dažādās izpausmēs neatkarīgi no vecuma, dzimuma, nodarbošanās un citiem faktoriem – iespēja būs visiem. Varam arī apsolīt, ka labākie gan katrā pasākumā, gan kopvērtējumā saņems balvas no pasākuma organizatoriem.

Pirmais basketbola mēneša pasākums jau 7. janvārī, kad galvenā uzmanība būs veltīta tam, lai beidzot noskaidrotu, kurš ir Kokneses labākais ‘šūteris’ (atvasināts no angļu valodas vārda ‘šūtot’ jeb ‘šaut’, ‘mest’, šajā gadījumā pa grozu – autora piezīme). Pirmajā basketbola mēneša dienā izspēlēsim divus lielus metienu konkursus un vienu izaicinošu basketbola prasmju konkursu, kur citā starpā būs arī jāmet bumba grozā! Tātad trīs konkursi, kuros iespējas iegūt pirmos ieskaites punktus basketbola mēneša kopvērtējumā.

Lai nodrošinātu raitu pasākuma norisi, lūgums visiem ‘šūteriem’, kuriem ir tāda iespēja, ņemt līdzi savas basketbola bumbas. Tiekamies 7. un pēc tam arī 14., 21. un 28. janvārī plkst. 18.00 Kokneses sporta centrā, lai noskaidrotu Kokneses meistarīgākos basketbola spēlētājus.

Leave a Reply