Jauno vieglatlētikas sezonu atklāj KSC atklātās sacensības

Vieglatlētikas sezona parasti noslēdzas vasaras vidū un beigās, kad Latvijas čempionātus aizvada visu vecuma grupu vieglatlēti. Gatavošanos nākamajai sezonai parasti uzsāk reizē ar jauno mācību gadu – septembrī. Tieši septembrī jau otro gadu pēc kārtas vieglatlētikas sacensību kalendārā parādījušās Kokneses sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā, kuras šoreiz pulcēja ap 80 dalībniekiem.

KSC atklātajās sacensībās viegltlētikā sportisti sacentās 4 vecuma grupās – U12 vecuma grupa un jaunāki, U14 vecuma grupa, U16 vecuma grupa un U18+ vecuma grupa, kurā startējā 2002.gadā dzimušie un vecāki sportisti. Katrā grupā sacensības notika apmēram 6 disciplīnās gan meitenēm, gan puišiem un kopā tika sadalīti tieši 50 medaļu komplekti.

Sacensībās šoreiz piedalījās ne tikai vietējie Kokneses vieglatlēti un tuvējie kaimiņi no Aizkraukles un Neretas, bet arī ciemiņi no Jēkabpils un Cesvaines, bet nākotnē ceram sacensības padaŗīt plašākas un uzņemt ciemiņus no visas Latvijas uz vieglatlētikas sacensībām septembra sākumā.

Visus sacensību rezultātus iespējams apskatīt Latvijas vieglatlētikas savienības mājaslapā. Dienas augstvērtīgākos rezultātus sasniedza Zane Zemīte no Jēkabpils trīssoļlēkšanā, Ilmārs Kalniņš no Kokneses tāllēkšanā un Lāsma Zemīte no Jēkabpils augstlēkšanā. Arī Kokneses vieglatlēti sasniedza ļoti atzīstamus rezultātus.

U12 grupā tikai 8 gadus vecā Elizabete Kalniņa izcīnīja 2.vietu bumbiņas mešanā ar jaunu personīgo rekordu – 32.79 m. U14 vecuma grupā Henrijam Kalniņam trīs pirmās vietas (tāllēkšanā, 60 m skrejienā ar jaunu personīgo rekordu 8.2 s, 60 m/b ar 9.9 s) un otrā vieta augstlēkšanā arī ar jaunu personīgo rekordu 1.45m. Šķēpa mešanā 1.vieta Alenam Paļskim (32.37 m), bet Ričardam Lācītim 2.vieta diska mešanā. Tāllēkšanā meitenēm 2.vieta Esterei Bīriņai, bet trešā vieta Keirai Ozoliņai. Diska mešanā trešā vieta Aigai Kondratei, bet Elzai Lazdiņai 4.vieta šķēpa mešanā ar jauno personīgo rekordu – 26.84. 60 metru sprintā 2.vieta Annijai Dumpei.

U16 vecuma grupā Evaram Geršebekam uzvara 100 metru skrējienā un 2.vieta tāllēkšanā, bet Gustavam Ozoliņam jauni personīgie rekordi trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā. 100 metru sprintā meitenēm un 600 metru skrējienā uzvaras Unai Gadzānei, Gintai Pētersonei 2.vieta sprintā, bet Paulai Sārtai trešās vietas 100 metros un 600 metros.

Visbeidzot U18+ grupā tāllēkšanā labākais bija Ilmārs Kalniņš, trīssoļlēkšanā uzvarēja Dāvis Kalniņš, bet otrais bija Māris Eglītis. 100 metros otrā vieta Otto Bērzkalnam, trešā vieta Danielam Voitkunskim.

Kokneses sporta centrs saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos un ļoti lielu paldies arī visiem tiesnešiem par palīdzēšanu sacensību veiksmīgā norisē. Uz tikšanos nākamajās sacensībās Koknesē!

KSC

Leave a Reply