Eiropas sporta nedēļas pasākumi Koknesē

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks ceturto gadu, šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Arī Kokneses novads iesaistās šajā aktivitātē ar mērķi iesaistīt sportiskās nodarbēs pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, kā arī parādīt civlvēkiem, ka fiziskas aktivitātes ir ļoti pieejamas, veselību uzlabojošas un dzīves kvalitāti veicinošas.

Tieši Eiropas sporta nedēļas laikā Kokneses sporta centrs veidos trīs pasākumus trīs dažādos sporta veidos. PIrmdienā, 24.09. no plkst. 16:00 – 19:00 Kokneses stadionā ikviens inetersents varēs skriet apļus pēc savām spējām. Tiesnesis pierakstīs katra dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu un veikto apļu skaitu. Mūsu mazais mērķis – pavisam apskriet vismaz 100 apļus. Dalībnieki saņems arī nelielas veicināšanas balvas, bet labākie – pārsteiguma balvas.

Otrdienā, 25.09. Kokneses sporta centra fitnesa zālē no plkst. 11:20 – 13:20 ikviens tiek aicināts izmēģināt vingrinājumu “svaru stieņa spiešana guļus” un uzrādīt pēc iespējas labāku rezultātu spiešanā uz reizēm. Ceļamais svars nebūs liels un  būs visiem pa spēkam. Īpaši gaidīsim skolēnus. Visi dalībnieki saņems nelielas veicināšanas balvas un labākie – pārsteiguma balvas.

Visbeidzot ceturtdienā, 27.09. no plkst. 11:20 – 13:20 Kokneses sporta hallē notiks basketbola soda metienu mešana, kur ikvienam atnākušajam būs iespēja uzrādīt savu pēc iespējas labāko rezultātu, metot bumbu grozā. Ikviens atnākušais saņems nelielu veicināšanas balvu un labākie saņems pārsteiguma balvas. Īpaši aicinām skolēnus.

Uz tikšanos sportiskajos pasākumos!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar KSC pa telefonu 29360940 vai sportacentrs@koknese.lv

KSC

Leave a Reply