Vidējo vecuma grupu vieglatlēti sacenšas Aizkrauklē

Ar reģionālajām skolu sacensībām vieglatlētikā U16 un U14 vecuma grupām, turpinājās Aizkraukles sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikā bijušā Aizkraukles rajona skolām. Arī I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi piedalījās un uzrādīja visnotaļ atzīstamus rezultātus.

U16 vecuma grupā pie uzvaras 100 metru skrējienā tika Evars Geršebeks, bet meitenēm 2.vieta Evelīna Vitenberga, 3.vietā Una Gadzāne. Evelīna bija arī labākā 400 metros, bet 800 metros uzvarēja Una. 2.vietā atstājot citu koknesieti Gintu Pētersoni. 1500 metru skrējienā ar ļoti labu rezultātu uzvarēja Edijs Eiduks (4:57 minūtes). 2 km soļošanā pirmās piecas vietas Kokneses soļotājām – uzvarēja Ginta Pētersone, aiz sevis atstājot Esteri Vingri un Elizabeti Bērzkalnu. Meitenēm arī uzvara 4×100 metru stafetes skrējienā (Vingre, Pētersone, Gadzāne, Vitenberga).

Lēkšanas disciplīnās pie medaļām tika Una Gadzāne (trīssolis, 2.vieta), Evars Geršebeks (tālums, 2.vieta) un Gustavs Ozoliņš (augstums, 3.vieta). Bet mešanas disciplīnās pie medaļām tika Ginta Pētersone, kurai bronza vesera mešanā un lodes grūšanā.

U14 vecuma grupā rezultāti sekojoši. Zēniem 80 metru sprintā viss pirmais trijnieks tika aizpildīts ar IGKV audzekņiem – ātrākais bija Ritvars Dekteris, kam sekoja Henrijs Kalniņš un Valters van Herks. Šim trijniekam pievienojot vel Tomu Kroiču, tika izcīnīta arī pārliecinoša uzvara 4×100 metru stafetes skrējienā. 300 metru skrējienā ātrākais bija Henrijs Kalniņš, bet trešais Valters van Herks. 1000 metru skrējienā 2.vieta Tomam Kroičam. Tāllēkšanā pie trešās vietas tika Valters van Herks, bet Alens Paļskis ar jaunu personīgo rekordu uzvarēja šķēpa mešanā – 33.67 metri. Trešais šķēpa mešanā Ričards Lācītis, kam arī 3.vieta vesera mešanā.

Meitenēm pirmā vieta 600 metros Gundegai Beķerei, bet trešā šajā pašā disciplīnā Keirai Ozoliņai. Gundegai arī uzvara 1000 metru soļošanā, bet otrā vieta Patrīcijai Bērzkalnai. Vēl atzīmēšanas vērta ir Esteres Bīriņas 4.vieta 80 metru sprintā, Elzas Lazdiņas 4.vieta augstlēkšanā, kā arī Aigas Kondrates 5.vieta 300 metros.

Vairāki U14 vecuma grupas sportisti ir izpildījuši normatīvus, lai piedalītos un pacīnītos par labām vietām Latvijas čempionātā šajā vecuma grupā, kas notiks 6.jūnijā Ogrē. Šobrīd uz šo sporta notikumu ir kvalificējušies šādi sportisti – Henrijs Kalniņš, Elza Lazdiņa, Toms Kroičs, Ritvars Dekteris, Valters van Herks, Alens Paļskis, Ričards Lācītis.

Sportistus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneri Viktors Ņuhtiļins, Dāvis Kalniņš un distanču slēpošanas treneris Ingus Eiduks, kā arī sporta skolotāji Ivars Māliņš un Dace Skopāne.

REZULTĀTI

KSC

Leave a Reply