Vieglatlētiem starti Aizkrauklē, Ogrē un Jēkabpilī

Vieglatlētikas vasaras sezona jau rit pilnā sparā un visu vecumu vieglatlēti jau aizvada sezonas pirmos startus. Mēneša sākumā musējie startēja Jēkabpilī, bet vēlāk arī sacensībās Aizkrauklē un Ogrē, šajā rakstā atzīmēsim labākos.

3.maijā Jēkabpilī notika Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16. Pieagušo konkurencē lodes grūšanā 2.vieta koknesietim Mārtiņam Brokam ar rezultātu 14.58 metri. Sieviešu konkurencē uzvara Megija Čakstei, kas bija labākā 3km soļošanā, aiz sevis otrajā vietā atstājot Elīzu Matušonoku. Šajā pašā distancē U16 vecuma grupā 3.vieta Gintai Pētersonei, aiz kuras nākamajās vietās finišēja Paula Sārta un Elizabete Bērzkalna. Vel no mūsējiem sportistiem desmitniekā spēja iekļūt Anda Kļaviņa (7.vieta 3km soļošanā).

Rezultāti

10.maijā Aizkraukles stadionā norisinājās tradicionālās skolu sacensības vieglatlētikā, kur startēja arī liels I.Gaiša Kokneses vidusskolas  dalībnieku skaits. U20 grupā 3 pirmās vietas mūsu juniorēm – 100 metros un 400 metros pie panākuma tika Līna Gražule, bet 1500 metru skrējienā 1.vieta olimpietei Patrīcijai Eidukai. Junioriem 3 zelta medaļas Reinim Nunguram, kam uzvaras lodes grūšanā un diska mešanā, kā arī kopā ar skolas komandu uzvara 4×100 metru stafetes skrējienā kopā ar Nauri Seļiverstovu, Ralfu Eihentālu un Ingaru Kļaviņu. Vesera mešanā 1.vieta Andrejam Grustānam, apsteidzot Reini Nunguru un Otto Asmusu, bet tāllēkšanā otrā un trešā vieta attiecīgi Ingaram Kļaviņam un Ralfam Eihentālam, bet Naurim Seļiverstovam otrās vietas 100 metros un 400 metros.

U18 vecuma grupā jaunietēm Natālijai Zeicai uzvara 100 metros un lodes grūšanā, bet 3 km soļošanā viss pirmais trijnieks koknesietēm – Megijai Čakstei ar augstvērtīgu rezultātu 16:09.5, Elīzai Matušonokai un Līgai Kriškānei. Jauniešiem labākie panākumi Otto Bērzkalnam, kam otrā vieta trīssoļlēkšanā, bet skolas stafetes komandai 3.vieta (Otto Bērzkalns, Daniels Voitkunskis, Daniels Auziņš, Andris Svilāns).

Rezultāti

11. un 12.maijā Ogrē risinājās Latvijas Universiāde vieglatlētikā, kur ar trīs izcīnītām zelta medaļām izcēlās Ilmārs Kalniņš. Pirmajā dienā Ilmāram uzvara tāllēkšanā (6.79 m) un Latvijas Universitātes sastāvā arī 4×100 metru stafetes skrējienā, bet otrajā dienā uzvara arī trīssoļlēkšanas sacensībās ar 14.43 metriem.

Rezultāti

14.maijā Ogrē notika Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 vecuma grupā. Šajās sacensībās startēja jaunā Kokneses vieglatlēte Elizabete Kalniņa. Tāllēkšanā Elizabetei augstā 3.vieta ar rezultātu 3.26 metri. 60 metru sprintā vairāk nekā 70 dalībnieču konkurencē augstā 6.vieta ar jaunu personīgo rekordu – 10.33 sekundes. Visbeidzot Elizabetei arī 8.vieta 300 metru skrējienā, pirmo reizi dzīvē šo distanci veicot zem 1 minūtes – Elizabetes laiks 59.5 sekundes.

Rezultāti

17.maijā Aizkrauklē risināsies ANSS skolu sacensības vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupām ,bet 22.maijā turpat notiks sacensības pašiem mazākajiem – U12 un U10 grupu sportistiem.

KSC

Leave a Reply